Pasākumi

Tautas un mājokļu skaitīšanas dati pašvaldības pārvaldībai
Tiešsaistē
Mazā Pils 1, Rīga, LV-1050
13:00 - 14:30
2021. gadā Latvijā pirmo reizi tautas un mājokļu skaitīšana notiek, izmantojot tikai administratīvos datus, tādējādi Latvija sekos attīstīto Ziemeļvalstu grupas piemēram.
Bioekonomikas un mežkopības pētījumu simbioze
Tiešsaistē
Rigas iela 111, Salaspils (Zoom vide)
12:00 - 14:00
Meža nozares ļaudis aicina attālināti ieskatīties mūsu pētījumos, kur simbiozē bioekonomika un mežkopība. Stāstīsim, rādīsim kā turam rūpi par vienu no Latvijas dabas bagātībām - mežu, kopjot to un rūpējoties, lai cilvēka dzīvošana tam pāri nenodara.
"Atvērtās durvis Dižgaru ceļā"
Klātienes
Ape- Dzirnavu iela 24; Trapene- Novadpētniecība.centrs; SIA "Very Berry" Jaunās Rogas, Gaujienas pagasts;Gaujiena- J.Vītola memoriālais muzejs "Anniņa
10:00 - 14:30
"Simbioze", savienojot pagātni un tagadni, jūs pavadīs, apmeklējot Atvērto durvju dienu "Dižgaru ceļā". Šis ir unikāls projekts, kurā sadarbojas pašvaldības iestādes, uzņēmēji, Vidzemes Augstskolas pasniedzēji, sabiedrības aktīvisti no biedrībām "Piegauja" un "Vītolēni", un tiek izmantoti tikai vietējie pieejamie resursi. Dodoties interesantajā ceļojumā no Apes līdz Virešiem vai no Virešiem līdz Apei pa A2, jūs ikviens pārliecināsieties, cik veiksmīgi var izmantot zināšanu, resursu un pakalpojumu apvienošanu ikvienā no apmeklētajām vietām.

Eksperti

LV
Ineta Riepniece
Muzeja vadītāja, Jāzepa Vītola memoriālais muzejs "Anniņas"
LV
Ilze Eglāja
Valdes priekšsēdētāja, Valmieras Attīstības aģentūra
LV
Kristiāna Līdaka
Vadītāja, Koprades darbnīca ''Dare''
LV
Aigars Ruņģis
Saimnieks, SIA "Valmiermuižas alus"