Pasākumi

Atklāj bioekonomikas "Pop-up store" stendu
Lielā skolas iela 6, Cēsis, LV-4101
10:00 - 17:00
Vidzemes inovāciju nedēļas laikā jums būs iespēja apmeklēt uz Biomateriālu izmantošanā balstītu produktu “Pop-up store“ ar precēm no visas Eiropas. Stāstu stāstīsim un produktus rādīsim Lielā Skolas ielā 6, Cēsīs, un būs atvērts visu nedēļu no 24. februāra – līdz 28. februāra pusdienlaikam. Precīzi darba laiki atrodami Vidzemes jauninājumu nedēļas oficiālajā pasākumu programmā, būsim sastopami arī Vidzemes koncertzālē 27. februārī Vidzemes inovāciju konferences "Atbildīga inovācija" laikā stendā “Eat the Bio-economy”.
Vidzemes Augstskolas virtuālās realitātes demonstrējumi
Raunas iela 12, Cēsis
09:00 - 13:30
Interesentiem tiks demonstrēti praktisku tehnoloģiju piemēru prototipi un sniegtas konsultācijas par tehnoloģiju pielietošanas-sadarbības iespējām
Atbalsts uzņēmējdarbībai Beverīnas novadā
"Pagastmāja", Mūrmuiža, Kauguru pagasts, Beverīnas novads,
Beverīnas novada pašvaldība izsludina projektu konkursu “Atbalsts uzņēmējdarbībai Beverīnas novadā”. Savas uzņēmējdarbības idejas konkursam var pieteikt fiziskas personas, kas vēlas uzsākt saimniecisko darbību vai uzņēmējdarbību, kā arī juridiskas personas, kas reģistrētas ne vairāk kā 3 gadus pirms pieteikuma iesniegšanas konkursā. Maksimālais atbalsta apmērs vienai uzņēmējdarbības idejai ir 2000 EUR, nepieciešams arī paša projekta īstenotāja līdzfinansējums.

Eksperti

LV
Kristaps Ročāns
Projektu vadītājs, Paralēlās sesijas #1 moderators, Vidzemes plānošanas reģions
FI
Pekka Kilpeläinen
pētniecības vadītājs, PhD, Oulu Universitāte, Kajaani Universitātes konsorcijs, Mērījumu tehnoloģijas nodaļa
LV
Andrejs Domkins
Direktors, Meža un koksnes produktu pētniecības attīstības institūts
LV
Gundars Skudriņš
uzņēmējs, lauksaimnieks, Vides risinājumu institūta dibinātājs

Galerijas