Pasākumi

Interaktīvs seminārs "Inovācijas izglītībā – efektīvas e-nodarbības formula"
Tiešsaistes platforma ZOOM
13:00 - 15:00
Daudzu pedagogu ikdienā inovācijas pēdējā gada laikā ir ienākušas ļoti strauji un neprasot pedagogu viedokli vai akceptu. Kā orientēties un atrast sev piemērotāko izglītības tehnoloģiju pasaulē, justies pārliecinoši un iegūt pozitīvas emocijas un rezultātu no tā sev un skolniekam? Definēsim efektīvas e-nodarbības formulu, stāstīsim par dažādām metodēm, izglītības tehnoloģijām, tiešsaistes tikšanās etiķeti, uzklausot pieredzes stāstus un profesionāļus. Seminārā aicinām piedalīties jebkuru pedagogu vai interesentu, kuru skāruši tiešsaistes pasākumu organizatoriskie un tehnoloģiskie izaicinājumi!
Video tūre LIAA Madonas biznesa inkubatora uzņēmumos
ZOOM tiešsaistes platforma
16:00 - 18:00
"Video tūre LIAA Madonas biznesa inkubatora uzņēmumos". Pasākuma laikā virtuāli viesosimies pie trim LIAA Madonas biznesa inkubatora uzņēmējiem viņu ražotnēs.
21.gadsimta pieeja valsts pakalpojumu pilnveidē
Tiešsaistē
09:30 - 10:15
Valsts pakalpojumos var un vajag izmantot inovatīvas metodes problēmjautājumu risināšanā. Valsts kancelejas Inovācijas laboratorijas pieredze to apliecina – risinot inovatīvi, mainās gan sadarbības formas starp valsts pārvaldi un nevalstisko, privāto sektoru un iedzīvotāju, gan rezultāts – tiek atrasts labākais risinājums iedzīvotājiem. Aicinām Jūs pievienoties pieredzes apmaiņas diskusijai, kurā pastāstīsim, kāpēc Labklājības ministrijas iniciatīvas “Atbalsta sistēmas uzlabošana bērniem ar invaliditāti un viņu ģimenēm” izaicinājumus risinājām “sprintā”.

Eksperti

LV
Alvis Jamants
Pārstāvis, SIA "Letari"
PL
Wiesław Urban
Asociētais profesors, Belostokas Tehniskā Universitāte
LV
Māris Pūķis
Docents LU Ekonomikas un vadības fakultātes Publiskās pārvaldes katedrā, Latvijas Universitāte
PL
Anna Wrzesińska
Inovāciju brokere/speciāliste, Podlaskas Reģionālās attīstības fonds

Atbalstītāji