Pasākumi

Intensīvās biznesa konsultācijas
ZOOM platformā
13:00 - 15:00
Intensīvās 1:1 biznesa konsultācijas (speed-consulting) uzņēmējiem: 20 minūšu intensīvas sarunas ZOOM platformā ar izvēlēto biznesa atbalsta organizāciju pārstāvi / ekspertu, lai saņemtu atbildes uz nozīmīgiem jautājumiem attīstības veicināšanai.
Viedo tehnoloģiju ieviešana Valmieras pilsētas apgaismojuma sistēmā
Tiešsaistē YouTube un innovation.vidzeme.lv
16:00 - 16:30
Pēc apgaismojuma sistēmas uzlabojumu veikšanas 452 nātrija gāzizlādes ielu apgaismojuma spuldzes ir nomainījušas energoefektīvās gaismu izstarojošās diodes jeb LED. Nav jābrīnās, ka jaunie gaismekļi , tiem tuvojoties, maina gaismas spilgtumu. Ar viedajiem sensoriem tie reaģē uz kustību, pēc vajadzības palielinot vai samazinot apgaismojuma intensitāti. Vebinārs iepazīstinās ar viedo tehnoloģiju ieviešanu Valmieras pilsētas apgaismojuma sistēmā.
Interaktīvs seminārs "Inovācijas izglītībā – efektīvas e-nodarbības formula"
Tiešsaistes platforma ZOOM
13:00 - 15:00
Daudzu pedagogu ikdienā inovācijas pēdējā gada laikā ir ienākušas ļoti strauji un neprasot pedagogu viedokli vai akceptu. Kā orientēties un atrast sev piemērotāko izglītības tehnoloģiju pasaulē, justies pārliecinoši un iegūt pozitīvas emocijas un rezultātu no tā sev un skolniekam? Definēsim efektīvas e-nodarbības formulu, stāstīsim par dažādām metodēm, izglītības tehnoloģijām, tiešsaistes tikšanās etiķeti, uzklausot pieredzes stāstus un profesionāļus. Seminārā aicinām piedalīties jebkuru pedagogu vai interesentu, kuru skāruši tiešsaistes pasākumu organizatoriskie un tehnoloģiskie izaicinājumi!

Eksperti

LV
Valdis Čeičs
Piedzīvojumu tūrisma gids, Baltic Nature Travel dibinātājs
LV
Madara Radziņa
Pārstāve, SIA "ApiMI"
LV
Toms Lācis
projektu vadītājs, Elektrum Energoefektivitātes centrs
DE
Charis Loupasi
Projektu vadītāja, Interreg Baltijas jūras reģiona vadošā iestāde / Apvienotais sekretariāts

Atbalstītāji