Pasākumi

Startup3 Inovāciju Piču Izaicinājums / Startup3 Innovation Pitch Challenge
ZOOM tiešsaistes platforma
11:00 - 13:00
Ko investori sagaida no pičiem, kas tiek prezentēti mainīgajā virtuālajā vidē? Startup3 Innovation Pitch Challenge aicina jaunuzņēmumus uz mītapu, kur pārrunāsim labākās prakses un padomus, no kā izvairīties, veidojot digitālu piču.
21.gadsimta pieeja valsts pakalpojumu pilnveidē
Tiešsaistē
09:30 - 10:15
Valsts pakalpojumos var un vajag izmantot inovatīvas metodes problēmjautājumu risināšanā. Valsts kancelejas Inovācijas laboratorijas pieredze to apliecina – risinot inovatīvi, mainās gan sadarbības formas starp valsts pārvaldi un nevalstisko, privāto sektoru un iedzīvotāju, gan rezultāts – tiek atrasts labākais risinājums iedzīvotājiem. Aicinām Jūs pievienoties pieredzes apmaiņas diskusijai, kurā pastāstīsim, kāpēc Labklājības ministrijas iniciatīvas “Atbalsta sistēmas uzlabošana bērniem ar invaliditāti un viņu ģimenēm” izaicinājumus risinājām “sprintā”.
Bioekonomikas spēles skolās, darba kolektīvos un draugu lokā
Tiešsaistē
14:00 - 16:00
Rādīsim, stāstīsim un dalīsimies ar dažādām aktivitātēm un spēlēm, kuras var un vajag izmantot, lai veicinātu interesi un vairotu izpratni par ilgtspējīgas attīstības mērķiem, bioekonomiku. Spēles un aktivitātes piemērotas, kā darbam mācību stundās, tā saliedējošiem, saviesīgiem pasākumiem un aktivitātēm darba kolektīvos un draugu lokā. Skolotājiem, darba kolektīviem un citiem bioekonomikas interesentiem.

Eksperti

PL
Robert Girjeko
Inovāciju un biznesa attīstības eksperts, Belostokas Tehniskā Universitāte
LV
Evija Žentiņa
Valdes priekšsēdētāja, SIA Frenx
LV
Dagnija Lazdiņa
Vadošā pētniece, Latvijas Valsts mežzinātnes institūts "Silava"
LV
Vita Brakovska
Vadītāja, Biedrība ZINIS

Atbalstītāji