Arhīvs

Pasākumi

Tūrisma informācijas centru pārmaiņas un lokālo galamērķu pārvaldības risinājumi nākotnē
Tiešraide youtube
09:00 - 09:45
Pieaugošā digitalizācija, tūrisma informācijas telpas un lietošanas paradumu maiņa ietekmē tradicionālo pašvaldību uzturēto tūrisma informācijas centru darbību. Informācijas pakalpojumi klātienē kļūst arvien ekskluzīvāki. Vienlaikus norisinās izmaiņas arī vietējo galamērķu pārvaldības tendencēs, iezīmējot pieaugošu uzņēmēju lomu, galamērķu stratēģiju decentralizēšanos, aktīvāku tīklojumu veidošanos un mērķtiecīgu izpildes rādītāju uzraudzīšanu.
21.gadsimta pieeja valsts pakalpojumu pilnveidē
Tiešsaistē
09:30 - 10:15
Valsts pakalpojumos var un vajag izmantot inovatīvas metodes problēmjautājumu risināšanā. Valsts kancelejas Inovācijas laboratorijas pieredze to apliecina – risinot inovatīvi, mainās gan sadarbības formas starp valsts pārvaldi un nevalstisko, privāto sektoru un iedzīvotāju, gan rezultāts – tiek atrasts labākais risinājums iedzīvotājiem. Aicinām Jūs pievienoties pieredzes apmaiņas diskusijai, kurā pastāstīsim, kāpēc Labklājības ministrijas iniciatīvas “Atbalsta sistēmas uzlabošana bērniem ar invaliditāti un viņu ģimenēm” izaicinājumus risinājām “sprintā”.
Interaktīvs seminārs "Inovācijas izglītībā – efektīvas e-nodarbības formula"
Tiešsaistes platforma ZOOM
13:00 - 15:00
Daudzu pedagogu ikdienā inovācijas pēdējā gada laikā ir ienākušas ļoti strauji un neprasot pedagogu viedokli vai akceptu. Kā orientēties un atrast sev piemērotāko izglītības tehnoloģiju pasaulē, justies pārliecinoši un iegūt pozitīvas emocijas un rezultātu no tā sev un skolniekam? Definēsim efektīvas e-nodarbības formulu, stāstīsim par dažādām metodēm, izglītības tehnoloģijām, tiešsaistes tikšanās etiķeti, uzklausot pieredzes stāstus un profesionāļus. Seminārā aicinām piedalīties jebkuru pedagogu vai interesentu, kuru skāruši tiešsaistes pasākumu organizatoriskie un tehnoloģiskie izaicinājumi!

Eksperti

LV
Jānis Ancāns
Nacionālā kontaktpunkta vecākais eksperts un koordinators, VIAA, Zinātnes, pētniecības un inovāciju politikas atbalsta departaments
LV
Aigars Lauzis
Vadītājs, SIA Zeltiņi
LV
Ilze Poļikarpova
Energoefektivitātes speciāliste, SIA Salaspils siltums
LV
Inese Mūrniece
Digitalizācijas projektu vadītāja, Latvijas IT klasteris

Atbalstītāji