Arhīvs

Pasākumi

Sabiedrības līdzdalība vietu izaugsmei
Tiešsaistes platforma ZOOM
10:00 - 14:00
Sabiedrības līdzdalība kā labas pārvaldības un inovāciju veicinošs mehānisms vienlaicīgi. Diskusija aizvien nerimstoša – kā to īstenot? Kā iesaistīt sabiedrību, kādus līdzdalības veidus izmantot, kā aktivizēt spēcīgas kopienas vai ļaut apvienoties domubiedriem kopīgu interešu pārstāvniecībai spēcīgas un funkcionējošas dzīves vides radīšanai. Vidzemes plānošanas reģions organizē informatīvu vebināru veltītu šīm tēmām, kā arī domrades darbnīcu.
10 inovāciju tipi uzņēmējdarbībā
Tiešsaistē
15:00 - 16:00
Mēs dzīvojam ļoti mainīgā pasaulē, kad jauninājumu ieviešana bieži vien ir vienīgā iespējamā rīcība, lai uzņēmums ilgtermiņā veiksmīgi darbotos. Vidzemes inovāciju nedēļas 2021 ietvaros Valmieras pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Valmieras Attīstības aģentūru organizē informatīvu tiešsaistes semināru uzņēmējiem, kurā ikviens interesents varēs uzzināt vairāk par 10 inovāciju tipiem, ar kuru palīdzību iespējams pilnveidot savu biznesu. Seminārā būs dzirdami vairāki spilgti pieredzes stāsti no dažādu nozaru uzņēmējiem, kas inovācijas ieviesuši ar programmas “ZĪLE” atbalstu. Pasākums paredzēts gan esošajiem, gan topošiem uzņēmējiem, kā arī ikvienam, kam saistošas inovācijas.
Viedo tehnoloģiju ieviešana Valmieras pilsētas apgaismojuma sistēmā
Tiešsaistē YouTube un innovation.vidzeme.lv
16:00 - 16:30
Pēc apgaismojuma sistēmas uzlabojumu veikšanas 452 nātrija gāzizlādes ielu apgaismojuma spuldzes ir nomainījušas energoefektīvās gaismu izstarojošās diodes jeb LED. Nav jābrīnās, ka jaunie gaismekļi , tiem tuvojoties, maina gaismas spilgtumu. Ar viedajiem sensoriem tie reaģē uz kustību, pēc vajadzības palielinot vai samazinot apgaismojuma intensitāti. Vebinārs iepazīstinās ar viedo tehnoloģiju ieviešanu Valmieras pilsētas apgaismojuma sistēmā.

Eksperti

DE
Steven Dehlan
Inovāciju brokeris / projektu vadītājs, Hamburgas Mākslīgā intelekta centrs
LV
Kristīne Mennika
Citadeles korporatīvās komunikācijas vadītāja, LASAP valdes locekle
LV
Edgars Plētiens
Direktors, Raunas vidusskola
LV
Iveta Glužģe
Angļu valodas skolotāja, Valmieras Viestura vidusskola

Atbalstītāji