Arhīvs

2019 2020

Pasākumi

Atvērto durvju diena LIAA Valmieras biznesa inkubatorā
Purva iela 12a, Valmiera, LV-4201
08:30 - 17:00
Inkubators ir vieta, kur mēs palīdzam izdzīvot sapni par savu uzņēmumu, kā arī ar noteiktiem palīglīdzekļiem un metodēm pārvērst to reālā biznesā. Aicinām ciemos visus interesentus gūt ieskatu, kā darbojas biznesa inkubators. Laipni gaidīti arī vidusskolēni.
Atklāj bioekonomikas POP-UP stendu
Lielā skolas iela 6, Cēsis, LV-4101
09:00 - 14:00
Vidzemes inovāciju nedēļas laikā jums būs iespēja apmeklēt uz Biomateriālu izmantošanā balstītu produktu “Pop-up store“ ar precēm no visas Eiropas. Stāstu stāstīsim un produktus rādīsim Lielā Skolas ielā 6, Cēsīs, un būs atvērts visu nedēļu no 24. februāra – līdz 28. februāra pusdienlaikam. Precīzi darba laiki atrodami Vidzemes jauninājumu nedēļas oficiālajā pasākumu programmā, būsim sastopami arī Vidzemes koncertzālē 27. februārī Vidzemes inovāciju konferences "Atbildīga inovācija" laikā stendā “Eat the Bio-economy”.
Valmieras koprades darbnīcas (makerspace) atklāšana
Valmieras Dizaina un mākslas vidusskola (1. stāvs), Purva iela 12
11:00 - 13:00
Valmieras Attīstības aģentūra šobrīd uzsākusi darbu pie Valmieras koprades darbnīcas izveides. Projektu līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds iniciatīvas "Pilsētu inovatīvās darbības" ietvaros. Darbnīcas izveide notiek ciešā sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību un Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolu.

Eksperti

LV
Andris Bērziņš
Direktors, Latvijas Samariešu apvienība
LV
Inita Pauloviča
Valsts kancelejas direktora vietniece valsts pārvaldes jautājumos, Valsts kanceleja
LV
Einārs Garoza
Valsts #196 pārstāvis, “Squalio” datu analītikas virziena vadītājs
LV
Jana Simanovska
projekta eksperte Ekodizaina kompetences centrā, pētniece Vidzemes Augstskolā

Galerijas