Arhīvs

2019 2020

Pasākumi

Atklāj bioekonomikas "Pop-up store" stendu
Lielā skolas iela 6, Cēsis, LV-4101
09:00 - 17:00
Vidzemes inovāciju nedēļas laikā jums būs iespēja apmeklēt uz Biomateriālu izmantošanā balstītu produktu “Pop-up store“ ar precēm no visas Eiropas. Stāstu stāstīsim un produktus rādīsim Lielā Skolas ielā 6, Cēsīs, un būs atvērts visu nedēļu no 24. februāra – līdz 28. februāra pusdienlaikam. Precīzi darba laiki atrodami Vidzemes jauninājumu nedēļas oficiālajā pasākumu programmā, būsim sastopami arī Vidzemes koncertzālē 27. februārī Vidzemes inovāciju konferences "Atbildīga inovācija" laikā stendā “Eat the Bio-economy”.
VIDZEMNIEKI INOVĒ KOPĀ AR IGAUŅIEM
Vidzemes koncertzāle Cēsis, Raunas iela 12, Cēsis
09:30 - 18:00
Uz jautājumu vai uzņēmēji var sadarboties pāri robežām varam atbildēt “Jā, viņi var, vēlas un apvieno spēkus”. Pārrobežu sadarbībā, jaunu produktu un pakalpojumu izstrādē ir iesaistījušies 19 Latvijas mazie un vidējie uzņēmumi. 27. februārī, Vidzemes inovāciju konferences “Atbildīga inovācija” laikā, stendā “Vidzemnieki inovē kopā ar igauņiem” prezentēsim trīs inovatīvus produktus un pakalpojumus, kuri izstrādāti, iesaistoties uzņēmējiem no Vidzemes - veļas mazgāšanas kapsulas ar organiskām ēteriskām eļļām, glikozes-galaktozes sīrups, mājputnu saimes pārvaldības platforma AIHEN.
Vidzemes inovāciju konference "Atbildīga inovācija"
Vidzemes koncertzāle Cēsis, Raunas iela 12, Cēsis
09:00 - 18:30
REĢISTRĒŠANĀS SLĒGTA! Vai bioekonomika, aprites ekonomika, atvērtie dati un inovatīvi pakalpojumi ir tikai termini, kas šobrīd modē, vai tomēr tajos slēpjas atbildes? Vai viss iepriekš minētais ir šķietami svešs, kas ir tikai atsevišķu valstu darbakārtībā, vai tomēr arī mums pašiem ir savi piemēri, kas ir gan inovatīvi, gan vidi saudzējoši un būtiski sabiedrībai un vides ekosistēmai? Kas mums ir un kas mums trūkst?

Eksperti

LV
Eva Viļķina
Valdes priekšsēdētāja, Biedrība "Cerību spārni"
LV
Laura Dimitrijeva
Valsts kancelejas konsultante, #GovLabLatvia inovācijas laboratorijas vadītāja, Valsts kanceleja
LV
Mārtiņš Kaļva
Eksperts, projekts LowTEMP
LV
Ojārs Polis
Zinātniskais darbinieks, Latvijas valsts mežzinātnes institūts "Silava"

Galerijas

Video

Ceļa karte pašvaldībām viedo pakalpojumu sniegšanā
Vidzemes inovāciju konference "Atbildīga inovācija"
Margarita Krišlauka
Aprites ekonomika kā nepieciešamība un inovāciju virzītājspēks
Vidzemes inovāciju konference "Atbildīga inovācija"
Jana Simanovska