Arhīvs

Pasākumi

Atvērto durvju diena LIAA Valmieras biznesa inkubatorā
Purva iela 12a, Valmiera, LV-4201
08:30 - 17:00
Inkubators ir vieta, kur mēs palīdzam izdzīvot sapni par savu uzņēmumu, kā arī ar noteiktiem palīglīdzekļiem un metodēm pārvērst to reālā biznesā. Aicinām ciemos visus interesentus gūt ieskatu, kā darbojas biznesa inkubators. Laipni gaidīti arī vidusskolēni.
Inovatīvi risinājumi un pieejas uzņēmējdarbībā
Matīšu Tautas nams, lielā zāle
09:30 - 14:45
Pasākumā topošajiem un jau pieredzējušiem uzņēmējiem būs iespēja iegūt vērtīgu informāciju par Latvijas investīciju un attīstības aģentūras pieejamo atbalstu tehnoloģiju izstrādē un eksportā, kā arī rast atbildi uz jautājumu: “ Kā izveidot spēcīgu un veiksmīgu personīgo zīmolu?”. Otrā pasākuma daļa notiks diskusijas formātā, daloties savās zināšanās, pieredzē un pārdomās par Burtnieku novada kultūrvēstures un dabas resursiem kā vērtību inovatīvas un sekmīgas uzņēmējdarbības attīstībā
Konference "Inovatīvi sociālie pakalpojumi"
Koncertzāle "Valmiera", Leona Paegles iela 10, Valmiera, LV-4201
10:00 - 17:00
Vidzemes inovāciju nedēļas ietvaros šogad diskutēsim arī par inovācijām sociālo pakalpojumu sniegšanas jomā. Uzklausot nozares ekspertus un viedokļu līderus, mēģināsim atbildēt uz jautājumiem: Kā veidojas labi sociālie pakalpojumi? Kas tos iniciē? Kāpēc daži no šiem pakalpojumiem attīstās, bet daži “mirst”? Vai un kā tehnoloģijas palīdz sociālo pakalpojumu sniegšanā? Cik atvērti ir nozares uzņēmumi un organizācijas jaunu un inovatīvu pakalpojumu ieviešanā?

Eksperti

LV
Ojārs Polis
Zinātniskais darbinieks, Latvijas valsts mežzinātnes institūts "Silava"
LV
Margarita Krišlauka
Vecākā eksperte, LR Vides aizsardzības un reģionālā attīstības ministrija
LV
Jānis Garančs
ģenerāldirektors, Aloja Starkelsen
LV
Aivars Līpenītis
Vadītājs, ENRIGA

Galerijas