Arhīvs

2019 2020

Pasākumi

"theLAB Cēsis" atvērto durvju dienas skolām un skolēnu grupām
Piebalgas iela 3, Cēsis, RTU Cēsu filiāle
10:00 - 16:00
Rīgas Tehniskās universitātes Cēsu filiāle aicina skolotājus un 5.–12. klašu skolēnus iepazīt iespējas, ko sniedz 3D printēšana. Uzzini, kādās nozarēs tā tiek izmantota, ko sola nākotne un ko Tu pats vari paveikt tepat Cēsīs dizaina laboratorijā, izmantojot 3D printeru un citas tehnoloģijas, kas pieejamas «the LAB Cēsis».
Uz datiem balstītas finanšu prognozes un plānošana
Alūksnes Uzņēmējdarbības atbalsta centrs, Brūža iela 7, Alūksne
13:00 - 14:00
Kustība "Valsts#196" organizē bezmaksas semināru uzņēmumu vadītājiem, personāldaļas, departamenta un komandas vadītājiem par vienu no aktuālākajām tēmām – datiem un datu analītiku. Seminārā runāsim par to, kā nonākt līdz datos balstītiem lēmumiem, kā veidot uzņēmuma analītiskos procesus un kādus instrumentus izmantot datu apkopošanai, jo - kā zināms, mūsdienu dinamiskajā biznesa vidē nav daudz resursu, lai eksperimentētu ar pieņēmumos balstītiem lēmumiem
Atklāj bioekonomikas POP-UP stendu
Vidzemes inovāciju nedēļas laikā jums būs iespēja apmeklēt uz Biomateriālu izmantošanā balstītu produktu “Pop-up store“ ar precēm no visas Eiropas. Stāstu stāstīsim un produktus rādīsim Lielā Skolas ielā 6, Cēsīs, un būs atvērts visu nedēļu no 24. februāra – līdz 28. februāra pusdienlaikam. Precīzi darba laiki atrodami Vidzemes jauninājumu nedēļas oficiālajā pasākumu programmā, būsim sastopami arī Vidzemes koncertzālē 27. februārī Vidzemes inovāciju konferences "Atbildīga inovācija" laikā stendā “Eat the Bio-economy”.

Eksperti

LV
Gatis Silovs
Nozaru politikas departamenta direktores vietnieks, Ekonomikas ministrija
LV
Ilze Oša
Valsts sekretāra vietniece reģionālās attīstības jautājumos, VARAM
LV
Olita Untāla
Vidzemes reģiona vadītāja, Attīstības finanšu institūcija Altum
LV
Margarita Krišlauka
Vecākā eksperte, LR Vides aizsardzības un reģionālā attīstības ministrija

Galerijas