Eksperti

LV
Elīna Miķelsone
Phd, biedrības un uzņēmuma Ideju un inovāciju institūts valdes priekšsēdētāja, Ideju un inovāciju institūts
LV
Evija Žentiņa
Valdes priekšsēdētāja, SIA Frenx
LV
Aigars Lauzis
Vadītājs, SIA Zeltiņi
LV
Inese Suija-Markova
Izpilddirektore, Vides risinājumu institūts
LV
Kristaps Ročāns
Izpilddirektors, Latvijas Pārtikas bioekonomikas klasteris
PL
Wiesław Urban
Asociētais profesors, Belostokas Tehniskā Universitāte
LT
Alfred Šostko
Inovāciju brokeris, Lietuvas inovāciju centrs
PL
Anna Wrzesińska
Inovāciju brokere/speciāliste, Podlaskas Reģionālās attīstības fonds
DE
Charis Loupasi
Projektu vadītāja, Interreg Baltijas jūras reģiona vadošā iestāde / Apvienotais sekretariāts
FI
Esa Kokkonen
Direktors, Somijas-Baltijas institūts
LV
Ģirts Broks
Inovāciju brokeris, Vidzemes plānošanas reģions
EE
Laura Gredzens
Inovāciju brokere / projektu vadītāja, Valgas novada pašvaldība
DE
Steven Dehlan
Inovāciju brokeris / projektu vadītājs, Hamburgas Mākslīgā intelekta centrs
PL
Robert Girjeko
Inovāciju un biznesa attīstības eksperts, Belostokas Tehniskā Universitāte
PL
Sebastian Rynkiewicz
Valdes priekšsēdētājs, Polijas metālapstrādes klasteris
LV
Kristiāna Līdaka
Vadītāja, Valmieras koprades darbnīca Dare
LV
Kaspars Urbāns
Vadītājs, SIA EchoTech
LV
Aleksandrs Ļubinskis
Valdes priekšsēdētājs, Cēsu Digitālais centrs
LV
Vita Brakovska
Vadītāja, Biedrība ZINIS
LV
Inese Mūrniece
Digitalizācijas projektu vadītāja, Latvijas IT klasteris
LV
Kristīne Mennika
Citadeles korporatīvās komunikācijas vadītāja, LASAP valdes locekle
LV
Ivo Rode
Cēsu Jaunās pamatskolas direktors, sociālo zinību un vēstures skolotājs, Cēsu Jaunā pamatskola
LV
Marta Katrīna Andže
Gulbenes novada vidusskolas sākumskolas skolotāja, Gulbenes novada vidusskola
LV
Iveta Glužģe
Angļu valodas skolotāja, Valmieras Viestura vidusskola
LV
Edgars Plētiens
Direktors, Raunas vidusskola
LV
Kārlis Greitāns
Pētnieks, Latvijas Universitātes Starpnozaru izglītības inovācijas centrs
LV
Andris Klepers
Asociētais profesors un pētnieks, Vidzemes Augstskola
LV
Rolands Auziņš
Vidzemes reģionālās administrācijas direktors, Dabas aizsardzības pārvalde
LV
Jānis Ikaunieks
Energoefektivitātes eksperts, Vidzemes plānošanas reģions
DE
Simon Stermann
Priekšsēdētājs, ESSBJR koordinācijas darba grupa
BE
Johan Magnusson
Danube un Baltijas jūras reģionu komandas vadītājs, Eiropas Komisija
LV
Vilmārs Katkovskis
Rietumvidzemes reģiona meža apsaimniekošanas plānošanas vadītājs, AS “Latvijas valsts meži”
LV
Rūta Liepniece
projektu vadītāja, Elektrum Energoefektivitātes centrs
LV
Toms Treimanis
Zilākalna kultūrvēstures un apmeklētāju centra vadītājs, Kocēnu novada dome
LV
Toms Lācis
projektu vadītājs, Elektrum Energoefektivitātes centrs
LV
Ilga Maļina
Klientu apkalpošanas nodaļas vadītāja, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA)
LV
Marija Plotniece
Nacionālā kontaktpunkta vecākā eksperte, VIAA, Zinātnes, pētniecības un inovāciju politikas atbalsta departaments
LV
Jānis Ancāns
Nacionālā kontaktpunkta vecākais eksperts un koordinators, VIAA, Zinātnes, pētniecības un inovāciju politikas atbalsta departaments
LV
Uldis Ainārs
Informācijas un komunikācijas departamenta direktors, Centrālā statistikas pārvalde
LV
Māris Pūķis
Docents LU Ekonomikas un vadības fakultātes Publiskās pārvaldes katedrā, Latvijas Universitāte
LV
Ilze Krēmere
Attīstības nodaļas vadītāja, Mārupes novada pašvaldība
LV
Dagnija Lazdiņa
Vadošā pētniece, Latvijas Valsts mežzinātnes institūts "Silava"
LV
Kristaps Makovskis
Asistents, Latvijas Valsts mežzinātnes institūts "Silava"
LV
Austra Zuševica
Vides inženiere, Latvijas Valsts mežzinātnes institūts "Silava"
LV
Lāsma Adamoviča
Pārstāve, SIA "Madonas Uguns siers"
LV
Madara Radziņa
Pārstāve, SIA "ApiMI"
LV
Alvis Jamants
Pārstāvis, SIA "Letari"
LV
Anita Seļicka
Izpilddirektore, Latvijas Lauku forums
LV
Līga Stafecka
Vadošā pētniece, Providus
LV
Valdis Čeičs
Piedzīvojumu tūrisma gids, Baltic Nature Travel dibinātājs
LV
Agnese Šķēle
Inovācijas departamenta direktore, Ekonomikas ministrija
LV
Jolanta Šporne
Direktore, SIA “Dziļezers”
LV
Kristīne Sniedze
Vides gide, mārketinga vadītāja, Cecīļu dabas takas
LV
Imants Cīrulis
Viduslaiku, jauno un jaunāko laiku vēstures nodaļas vadītājs, Latvijas Nacionālais vēstures muzejs
LV
Dāvis Kļaviņš
Informācijas un komunikācijas departamenta Izplatīšanas risinājumu daļas vadītājs., Centrālā statistikas pārvalde
LV
Jānis Upenieks
Sistēmu analītiķis, Latvijas Pašvaldību savienība
LV
Jānis Šipkovs
līdzīpašnieks, SIA "Data Mining Solutions"
LV
Agris Patmalnieks
Klientu tirdzniecības vadītājs, SIA Danfoss
LV
Ilze Eglāja
Valdes priekšsēdētāja, Valmieras Attīstības aģentūra
LV
Igors Zinkevičs
Valdes priekšsēdētājs, SIA DAUPRO
LV
Roberts Vanadziņš
Projektu vadītājs, SIA PRINTO
LV
Ilze Poļikarpova
Energoefektivitātes speciāliste, SIA Salaspils siltums