Pasākumi

Piebalgas iela 3, Cēsis
10:00 - 12:00
Unikāla iespēja apmeklēt «the LAB Cēsis» pirms tās oficiālās atklāšanas! Nāc uz Rīgas Tehniskās universitātes Cēsu filiāli un iepazīsti iespējas, ko sniedz 3D printēšana, uzzini, kādās nozarēs tā tiek izmantota, ko sola nākotne un, ko Tu pats vari paveikt tepat Cēsīs dizaina laboratorijā, izmantojot 3D printeru un citas tehnoloģijas, kas pieejamas «the LAB Cēsis». REĢISTRĒŠANĀS SLĒGTA.
Skujenes tautas nams, Skujenes pagasts, Amatas novads
10:00 - 14:00
Radošās NEdarbnīcas ietvaros Skujenes iedzīvotāji, uzņēmēji un pašvaldību darbinieki, kā arī citu novadu interesenti aicināti iesaistītties radošās aktivitātēs, lai apzinātu vietējos resursus un iegūtu vērtējumu par šo resursu radošāku un produktīvāku izmantošanu ekonomiskās situācijas uzlabošanai
Viesnīcas “Wolmar” zālē “Tālava, Tērbatas iela 16a, Valmiera
Seminārs un meistarklase par to, kā piesaistīt investorus un attīstīt uzņēmējdarbības vidi Vidzemes plānošanas reģionā. (Pasākuma apmeklējums - ar ielūgumiem.)

Eksperti

LV
Jānis Zaķis
LIAA tehnoloģiju skauts, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
LV
Olita Untāla
Vidzemes reģiona vadītāja, Attīstības finanšu institūcija ALTUM
LV
Ģirts Smelters
LIAA tehnoloģiju skauts, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
DE
Jan Wedemeier
Vecākais ekonomists, Hamburgas Starptautiskais ekonomikas institūts

Galerijas

Atbalstītāji