Arhīvs

2019 2020

Pasākumi

Inovatīvi risinājumi un pieejas uzņēmējdarbībā
Matīšu Tautas nams, lielā zāle
09:30 - 14:45
Pasākumā topošajiem un jau pieredzējušiem uzņēmējiem būs iespēja iegūt vērtīgu informāciju par Latvijas investīciju un attīstības aģentūras pieejamo atbalstu tehnoloģiju izstrādē un eksportā, kā arī rast atbildi uz jautājumu: “ Kā izveidot spēcīgu un veiksmīgu personīgo zīmolu?”. Otrā pasākuma daļa notiks diskusijas formātā, daloties savās zināšanās, pieredzē un pārdomās par Burtnieku novada kultūrvēstures un dabas resursiem kā vērtību inovatīvas un sekmīgas uzņēmējdarbības attīstībā
Atklāj bioekonomikas POP-UP stendu
Vidzemes inovāciju nedēļas laikā jums būs iespēja apmeklēt uz Biomateriālu izmantošanā balstītu produktu “Pop-up store“ ar precēm no visas Eiropas. Stāstu stāstīsim un produktus rādīsim Lielā Skolas ielā 6, Cēsīs, un būs atvērts visu nedēļu no 24. februāra – līdz 28. februāra pusdienlaikam. Precīzi darba laiki atrodami Vidzemes jauninājumu nedēļas oficiālajā pasākumu programmā, būsim sastopami arī Vidzemes koncertzālē 27. februārī Vidzemes inovāciju konferences "Atbildīga inovācija" laikā stendā “Eat the Bio-economy”.
Inovatīvas metodes ēku un būvju siltināšanā
PIKC Rīgas Valsts tehnikums Limbažu teritoriālā struktūrvienība. Zeļļu ielā 9, Limbaži
10:00 - 13:00
Ekoloģija – tā ir problēma, kas jārisina gan materiālu izgatavotājiem, gan būvniekiem. Seminārā tiks sniegta arī informācija par ekoloģiskās siltumizolācijas perspektīvām, inovatīvām izmaiņām būvniecībā un izmaiņām būvnormatīvos.

Eksperti

LV
Sendija Ikere
Energoefektivitātes projektu vadītāja, SIA Termex
LV
Olita Untāla
Vidzemes reģiona vadītāja, Attīstības finanšu institūcija Altum
AT
Johannes Kisser
Tehniskais direktors, Alchemia-Nova
FI
Pekka Kilpeläinen
pētniecības vadītājs, PhD, Oulu Universitāte, Kajaani Universitātes konsorcijs, Mērījumu tehnoloģijas nodaļa

Galerijas