Vairāk nekā simts dalībnieku pulcējās Cēsīs, lai apspriestu inovatīvas idejas apglabājamo atkritumu
Pievienots: 14.03.2024.
Konference “Radīt labāk, lietot ilgāk – atkritumi kā resursi Latvijā!” koncertzālē “Cēsis” aizvadītās nedēļas izskaņā pulcēja ievērojamu skaitu ekspertu un ražošanas uzņēmumu pārstāvju, kas ikdienas darbā strādā ar atkritumu pārvaldības jautājumiem vai ir saistīti ar atkritumu apsaimniekošanu. LIFE integrētā projekta “No atkritumiem uz resursiem” konference kalpoja kā platforma, apvienojot līdz šim projektā gūtos secinājumus un ekspertīzi ar ikdienas pieredzi atkritumu pārvaldības jomā. Kopīgiem spēkiem tika meklēti risinājumi aktuālākajiem izaicinājumiem. Pasākums notika Vidzemes inovāciju nedēļas ietvaros.
Pārrunā ar uzņēmējiem glāžu depozīta sistēmas ieviešanu Valmieras pilsētas svētkos
Pievienots: 27.02.2024.
Plašām diskusijām aizvadīts seminārs ”Depozīta sistēmas trauku ieviešana pašvaldības rīkotajos pasākumos”, kurā, piedaloties uzņēmējiem no ēdināšanas pakalpojumu nozares un citām iesaistītajām pusēm, runāts par glāžu depozīta sistēmas ieviešanu Valmieras pilsētas svētkos jau šajā gadā.
Apvārsnis Eiropa Nacionālais kontaktpunkts dodas uz Vidzemi
Pievienots: 22.02.2024.
Latvijas Zinātnes padomes Apvārsnis Eiropa Nacionālais kontaktpunkts 1. martā aicina uz semināru “Dažādība kā Eiropas spēks: Apvārsnis Eiropa perspektīvās”, kas norisināsies Vidzemes Inovāciju nedēļas 2024 ietvaros.
Vidzemes reģiona uzņēmējus un publiskā sektora darbiniekus aicina iepazīt superdatora priekšrocības
Pievienots: 22.02.2024.
Kā ietaupīt ražošanas resursus, laiku un pat papildus nopelnīt, uzsākot lietot superdatoru jeb augstas veiktspējas skaitļošanas (High-Performance Computing (HPC)) resursus – to Vidzemes reģiona uzņēmēji, valsts un pašvaldību iestāžu darbinieki, studenti un citi interesenti varēs uzzināt «Vidzemes inovāciju nedēļā 2024», 28 februārī un 1. martā, trīs dažādos informatīvajos pasākumos, ko rīko HPC kompetences centrs «SuperS» un Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Zinātnes un inovāciju centrs (ZIC).
Piedalies seminārā "Kā audzēsim pārtiku nākotnē? Nākotnes līderu stāsti sakņojas dažādībā."
Pievienots: 16.02.2024.
Piektdien, 1.martā, Valmierā, Cēsu ielā 4, 229.telpā, notiks seminārs "Kā audzēsim pārtiku nākotnē? Nākotnes līderu stāsti sakņojas dažādībā."
Valsts kancelejas Inovācijas laboratorija Cēsīs organizēs mācības “Ievads dizainā”
Pievienots: 16.02.2024.
Valsts kancelejas Inovācijas laboratorija aicina publiskā sektora un Vidzemes inovāciju nedēļas interesentus pieteikties 26./27. februāra mācībām “Ievads dizainā”, kas norisināsies Cēsīs, Vidzemes koncertzālē,  lai kliedētu mītus par dizaina domāšanu, atklātu dizaina saikņotību laikā un telpā, un sniegtu kritisku ieskatu dizaina praksē.
Aicina uz konferenci "Radīt labāk, lietot ilgāk - atkritumi kā resursi Latvijā!"
Pievienots: 15.02.2024.
Projekta "No atkritumiem uz resursiem’’ komanda ar prieku aicina Jūs uz dalību mūsu rīkotajā konferencē ''Radīt labāk, lietot ilgāk - atkritumi kā resursi Latvijā!''. Konference notiks 2024. gada 1. martā Cēsīs, Raunas iela 12-1.
Superdatoru brokastis Vidzemes uzņēmējiem
Pievienots: 15.02.2024.
Mazāk nekā 20 % uzņēmēju zina, kas ir superdators. Mazāk nekā 5 % uzņēmēju zina, kā, izmantojot superdatoru, var piesaistīt investīcijas un apsteigt konkurentus, liecina Latvijas HPC kompetences centra “SuperS” novērojumi, ikdienā strādājot ar Latvijas un Eiropas uzņēmējiem.
“Startē savas fotoprasmes!” - meistarklase Madonā
Pievienots: 15.02.2024.
Šī gada 2. februārī atvērto durvju dienas ietvaros ikviens interesents varēja apmeklēt Madonas biznesa attīstības centrā (Saieta laukums 2a, Madona) ierīkoto digitālā mārketinga un sociālo tīklu dizaina darbnīcu. Turpinot iepazīstināt ar darbnīcas piedāvājumu 29. februārī, Vidzemes inovāciju nedēļas ietvaros darbnīcā tiks rīkota meistarklase “Startē savas fotoprasmes!”, ko vadīs fotogrāfe Sandija Veikša.
Aicina uz paneļdiskusiju “Daudzveidība digitalizācijā – kā atrast piemēroto risinājumu?”
Pievienots: 14.02.2024.
Digitalizācija ir kļuvusi par neatņemamu sastāvdaļu jebkurai organizācijai, kas vēlas sekmīgi darboties mūsdienu dinamiski mainīgajā vidē. Taču piedāvājums digitalizācijas risinājumu jomā ir plašs un dažāds, tāpēc atrast sev piemērotāko risinājumu var nebūt viegli.
Vidzemes inovāciju nedēļā LBTU organizē semināru par inovācijām pārtikas nozarē
Pievienots: 14.02.2024.
No 26. februāra līdz 1. martam norisināsies Vidzemē plašākais notikums inovācijas jomā "Vidzemes inovāciju nedēļa 2024", kam šogad dota virstēma "Dažādība".
Trauku depozītsistēma – solis ilgtspējīgu pasākumu organizēšanā
Pievienots: 14.02.2024.
Arvien vairāk novērojam, ko līdzi nes klimata pārmaiņas – nenoturīgi laikapstākļi, starpsezonās biežāk ir spēcīgs vējš, vasarās vairāk tropiskās naktis un klimatam neraksturīgi laikapstākļi. Klimata pārmaiņu cēlonis nenoliedzami ir cilvēks.
Vidzemes inovāciju nedēļas 2024 konference DAŽĀDĪBĀ RODAS INOVĀCIJA
Pievienots: 07.02.2024.
Vidzemes inovāciju nedēļas ietvaros Vidzemes plānošanas reģions aicina uz konferenci DAŽĀDĪBĀ RODAS INOVĀCIJA, kas notiks 28. februārī Cēsīs, viesnīcā Villa Santa. Konferencē tiks detalizēti apskatīta inovāciju nedēļas virstēmas – dažādība – loma mūsdienu inovāciju procesos. Lai meklētu dažādības krustpunktus ikdienas procesu attīstībai, konferences saturu veidot aicināti vairāki Latvijā atpazīstami dažādības un inovācijas jomu eksperti. Turklāt, konferences laikā aizsāksim jaunu tradīciju – Vidzemes inovācijas balvas pasniegšanu, kā ietvaros godināsim uzņēmējus par nozīmīgu ieguldījumu Vidzemes reģiona attīstībā.
Zināma Vidzemes inovāciju nedēļas pasākumu programma: piecās dienās 35 pasākumi
Pievienots: 05.02.2024.
Vidzemes inovāciju nedēļas 2024 (VIN2024) laikā no 26. februāra līdz 1. martam vairāk nekā 20 pasākumu organizatori aicina apmeklēt kopumā 35 pasākumus. To saturs būs saistošs visdažādāko nozaru pārstāvjiem: pārtikas preču ražotājiem, ēdināšanas pakalpojumu sniedzējiem, lauksaimniekiem, valsts pārvaldes darbiniekiem, pētniekiem, digitalizācijas speciālistiem un citiem. Lielākā daļa pasākumu notiks klātienē visā Vidzemē un arī ārpus tās robežām – Rīgā un Siguldā, daļai no tiem varēs pieslēgties attālināti. Dalība – bez maksas.
Līdz 19. janvārim atvērta pasākumu pieteikšana
Pievienots: 11.01.2024.
Vidzemes plānošanas reģions aicina līdzorganizatorus pieteikt savus pasākumus Vidzemes inovāciju nedēļas tīmekļa vietnē līdz 2024. gada 19. janvārim. Pasākuma organizatoriem, kā arī pasākuma apmeklētājiem dalība Vidzemes inovāciju nedēļā ir bez maksas.
Pēc 10 dienām tiks atvērta pasākumu pieteikšana Vidzemes inovāciju nedēļai 2024
Pievienots: 30.11.2023.
Nākamgad februāra pēdējā nedēļā no 26. februāra līdz 1. martam jau sesto gadu pēc kārtas norisināsies Vidzemē plašākais notikums inovācijas jomā: Vidzemes inovāciju nedēļa 2024. Par tās virstēmu šoreiz izvēlēta dažādība.