Pasākumi

Koncertzāle "Valmiera", Leona Paegles iela 10, Valmiera
08:30 - 16:15
Izstāde, kas iepazīstina ar 24 inovācijām – informācijas tehnoloģiju jauninājumiem, produktu dizaina, procesu un ražošanas tehnoloģiju inovācijām 24 uzņēmumos 17 Vidzemes pašvaldībās.
Inovācijas var būt klātesošas jebkurā uzņēmumā, saimniecībā, arī valsts pārvaldē. Cik ļoti par inovatīvu sevi var saukt Vidzeme? Vai Latvijai ir potenciāls un piemēroti apstākļi, lai spētu konkurēt ar grandiem inovāciju jomā? Un kur tajā visā paliek mazais uzņēmējs reģionā? Valsts pārvaldes rokās ir iespējas, ar kurām tā varētu sakārtot ne vien savus procesus, bet arī stimulēt uzņēmējdarbības attīstību.
Piebalgas iela 3, Cēsis
16:00 - 18:00
RTU Cēsu filiāle aicina Vidzemes uzņēmējus un citus interesentus iepazīties ar Biznesa attīstības un investīciju departamenta piedāvāto pakalpojumu klāstu.

Eksperti

LV
Laura Valtere
Jaunākā partnere, Gateway&Partners
LV
Haralds Burkovskis
Moderators, Konference "Inovācija attīstībai"
LV
Antra Muižniece
Klientu darījumu vadītāja, Attīstības finanšu institūcija ALTUM
LV
Raimonds Aleksejenko
Valsts sekretāra vietnieks, Ekonomikas ministrija

Galerijas

Atbalstītāji