Pasākumi

25.02
26.02
27.02
28.02
01.03
28.02. - CETURTDIENA
Vidzemes inovāciju konference "Inovācija attīstībai" (2.diena)
Koncertzāle "Valmiera", Leona Paegles iela 10, Valmiera
08:30 - 16:15
Vairāk nekā 10 viedokļu un pieredžu par to, kādas ir globālās ekonomikas tendences; vai par tām zinām, vai spējam tām "tikt līdzi"? Vai tas, ko darām šodien biznesā, būs būtisks rītdien? Un, ja visi iedzīvināsim inovācijas, kurš izvirzīsies priekšgalā? Neizmantotais-jaunatklātais resursu potenciāls+kompetenti darbinieki+sadarbības partneri ārvalstīs = Vidzemes nākotne vai tomēr jau realitāte?
Intensīvās biznesa konsultācijas
Koncertzāle "Valmiera", Leona Paegles iela 10, Valmiera
09:00 - 14:00
Uzņēmēju un biznesa ekspertu tikšanās. Privātu konsultāciju laikā ( katra konsultācija līdz 20 minūtēm), būs iespējams uzdot sev interesējošus jautājumus ekspertiem, lai rastu atbildes uzņēmuma un produkta attīstībai.
“Inovāciju izstāde” – ilustrācija inovāciju dažādībai Vidzemē
Koncertzāle "Valmiera", Leona Paegles iela 10, Valmiera
08:30 - 16:15
Izstādē iespējams iepazīties ar 28 Vidzemes inovācijām – informācijas tehnoloģiju jauninājumiem, dizaina, procesu un ražošanas tehnoloģiju inovācijām.
RTU piedāvātās iespējas un turpmākie attīstības plāni
Vieta tiks precizēta
Rīgas Tehniskā universitāte aicina piedalīties sarunā par iespējām, ko interesenti var izmantot, kā arī tiks ieskicētas turpmākās attīstības ieceres.
Atvērtās durvis - AS Valmieras stikla šķiedra
Cempu iela 13, Valmiera (laiks tiks saskaņots ar grupu)
Vidusskolēn! Viesojies uzņēmumā, kas ražo stikla šķiedru jau vairāk kā 50 gadu un nodrošina augstvērtīgākos stikla šķiedras produktus un risinājumus dažādām tehnoloģijām un rūpnieciskajām nozarēm visā pasaulē.