Pasākumi

25.02
26.02
27.02
28.02
01.03
25.02. - PIRMDIENA
Atvērtās durvis Vidzemes skolēniem RTU Cēsu filiālē
Piebalgas iela 3, Cēsis
10:00 - 12:00
Unikāla iespēja apmeklēt «the LAB Cēsis» pirms tās oficiālās atklāšanas! Nāc uz Rīgas Tehniskās universitātes Cēsu filiāli un iepazīsti iespējas, ko sniedz 3D printēšana, uzzini, kādās nozarēs tā tiek izmantota, ko sola nākotne un, ko Tu pats vari paveikt tepat Cēsīs dizaina laboratorijā, izmantojot 3D printeru un citas tehnoloģijas, kas pieejamas «the LAB Cēsis». REĢISTRĒŠANĀS SLĒGTA.
Latvijas stāstu darbnīca: Greenovative
Pils iela 21, Rīga
Apmeklē “Latvijas Institūtu” Rīgā un uzzini, kāpēc un kā tapa jaunais Latvijas tēls, kā arī - kā to izmantot komunikācijā.
Reģistrācija beigusies
Atvērtās durvis - SIA Wunder Latvia
Leona Paegles iela 47, Valmiera
Nāc un iepazīsti uzņēmumu, kas ir ne tikai profesionālu tīmekļa pakalpojumu sniedzējs ar 10 gadu pieredzi, bet rūpīgi domā un lepojas ar unikālu uzņēmumu kultūru. Viens no rīkiem, kā stiprināt kolektīvu - radīta virtuālā apskāvienu sistēma WunderHugs.
Reģistrācija beigusies
Grantu konkurss komercdarbības uzsākšanai vai attīstībai Pārgaujas novadā
Pārgaujas novads (Pieteikšanās termiņš 25.02.-11.03.2019)
Pārgaujas novada pašvaldība rīko konkursu komercdarbības uzsākšanai vai attīstībai Pārgaujas novadā, kura mērķis ir motivēt biznesa veidošanu vai attīstību, atbalstot, gan jaunu komersantu vai saimnieciskās darbības veicēju rašanos, gan esošo attīstību Pārgaujas novadā.
Biznesa ideju konkurss „SĀC LUBĀNĀ 2019”
Lubānas novads (Pieteikšanās termiņš no 25.02.-29.03.2019)
Konkursa “SĀC LUBĀNĀ 2019’’ mērķis ir motivēt iedzīvotājus realizēt biznesa idejas jaunu produktu vai pakalpojumu radīšanai, sniegt pašvaldības atbalstu uzņēmumu un fizisko personu projektu realizācijai, sekmēt jaunu uzņēmumu veidošanos un attīstīšanos Lubānas novadā.
POLARIS Seminārs un meistarklase – Kā piesaistīt investorus un attīstīt uzņēmējdarbības vidi Vidzemē
Viesnīcas “Wolmar” zālē “Tālava, Tērbatas iela 16a, Valmiera
Seminārs un meistarklase par to, kā piesaistīt investorus un attīstīt uzņēmējdarbības vidi Vidzemes plānošanas reģionā. (Pasākuma apmeklējums - ar ielūgumiem.)