24.02.2023. - PIEKTDIENA

Improvizācija ar atvērtiem datiem – pievienotā vērtība uzņēmējdarbībai?

Nav nepieciešams iepriekš reģistrēties
Tiešsaistē
10:00 - 11:30
Kontaktpersona:
Sandra Notruma
Vai zināji, ka dati par nekustamā īpašuma tirgu, zemi, būvēm un adresēm ir brīvi pieejami ikvienam? Tos bezmaksas var izmantot, radot inovatīvus produktus vai pakalpojumus! Ja neesi vēl atradis īsto ideju, kur tieši Tu šos datus vari pielietot, pieslēdzies 24.februārī plkst. 10:00 tiešsaistes diskusijai Improvizācija ar atvērtiem datiem - pievienotā vērtība uzņēmējdarbībai?

Pasākuma ietvaros Tu dzirdēsi veiksmīgus pieredzes stāstus, kā Valsts zemes dienesta atvērtie dati jau ir izmantoti, pārvēršot tos vērtīgos produktos. Iespējams, ka šie pieredzes stāsti iedvesmos arī Tevi radīt ko jaunu un patiesi noderīgu savam uzņēmumam un sabiedrībai kopumā!
Par to, kā atvērtie dati ir jau izmantoti jaunu produktu radīšanā, kādu ieguldījumu tie ir devuši uzņēmumiem un sabiedrībai, kāds ir atvērto datu potenciāls inovāciju radīšanā un uzņēmējdarbībā, diskutēs Valsts zemes dienesta ģenerāldirektore Vita Narnicka un trīs dažādi uzņēmēji, kuri jau ir paguvuši izmantot šos atvērtos datus. Diskusiju vadīs improvizatori Rihards Sniegs un Marģers Majors.
Pieslēdzies, būs ne tikai interesanti, bet arī noderīgi!
Vairāk par Valsts zemes dienesta atvērtajiem datiem: https://youtu.be/jGLP7aCT8hg
IERAKSTS
Organizē