Pasākumi

21.02
22.02
23.02
24.02
25.02
24.02. - CETURTDIENA
Digitālais brančs "Kur likties ar savu inovāciju? Labākie draugi ceļā uz panākumiem"
10:00 - 11:00
Šogad Digitālajā Brančā ar informāciju par atbalsta programmām pašizaugsmei un ideju attīstībai dalīsies grantu un atbalstu programmu pārstāvji, kā arī uzņēmuma pārstāvis, kas ir saņēmis atbalstu un piedalījies inkubācijas procesā.
Nav nepieciešams iepriekš reģistrēties
Simbioze: risinājums resursspiedīgos apstākļos
10:00 - 13:30
2022. gada Vidzemes inovāciju nedēļa veltīta simbiozei tās visplašākajā nozīmē. Ko simbiozes principu piemērošana var dot uzņēmuma, organizācijas un kopumā sabiedrības attīstībai un inovētspējai? Kā ne tikai sadzīvot un izdzīvot, bet kopīgi augt, savā starpā daloties ar pieejamajiem resursiem?
Lai piedalītos pasākumā, iepriekš jāreģistrējas
Reģionālais skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgus "Cits bazārs Madonā"
10:00 - 17:00
Madonas biznesa inkubators sadarbībā ar Madonas novada domi un JA Latvija aicina skolēnu mācību uzņēmumus līdz 20.februārim pieteikt dalību Latvijas SMU pasākumā CITS BAZĀRS Madonā, kas 24.februārī norisināsies tiešsaistē.
Lai piedalītos pasākumā, iepriekš jāreģistrējas
Runā Cēsis - speciālizlaidums #3 E-komercija: kā ar digitāliem rīkiem veicināt uzņēmuma izaugsmi?
13:00 - 14:00
Aicinām Vidzemes uzņēmējus un visus, kam saistoša tēma ir e-komercija, 24. februārī plkst. 13:00 pieslēgties raidieraksta “Runā Cēsis” speciālizlaidumam “E-komercija: kā ar digitāliem rīkiem veicināt uzņēmuma izaugsmi?”, kas tiešraidē tiks translēts Latvijas IT klastera un Cēsu Digitālā centra Facebook lapās.
Nav nepieciešams iepriekš reģistrēties
Atvērto durvju diena uzņēmuma darbnīcā
13:00 - 15:00
Sociālais uzņēmums SIA "Mans peldkostīms" ar prieku aicina ikvienu nākt ciemos un apskatīt mūsu darbnīcu Valmierā, kurā top peldkostīmi un citi apģērbi no audumiem, kas radīti no atkārtoti pārstrādātiem plastmasas atkritumiem.
Lai piedalītos pasākumā, iepriekš jāreģistrējas
Rūpnieciskā simbioze industrijas sadarbības stiprināšanai
14:00 - 16:00
Industriāla simbioze veidojas divos veidos - pašorganizētas darbības rezultātā, kas industriālo nozaru dalībnieki patstāvīgi veido sadarbību, vai arī pārvaldītos un sadarbību koordinējošos tīklos. Life projekta Waste to Resources Latvia - Boosting Regional Sustainability and Circularity ietvaros CLEANTECH LATVIA sadarbībā ar Rīgas Tehnisko universitāti, Cēsu pašvaldību un ZAAO izstrādās un ieviesīs Rūpniecisko atkritumu simbiozes platformas izveidi.
Lai piedalītos pasākumā, iepriekš jāreģistrējas