Pasākumi

22.02
23.02
24.02
25.02
26.02
26.02. - PIEKTDIENA
Darbnīca "Izglītojošas spēles un spēļošana (gamification) uzņēmumiem"
Tiešsaistes platforma ZOOM
10:00 - 12:00
Spēles ir alternatīva nogurdinošām lekcijām, tās var iepazīstināt ar produktu, iemācīt grūti uztveramu vielu, un bieži vien spēlētājs pat neapzinās, ka spēlē spēli. Dalībnieki varēs uzzināt, kādas izglītojošas spēles un spēļu elementus var izmantot darbinieku vai klientu apmācībām, motivēšanai, attieksmju veidošanai un virzīšanai uz konkrētu darbību. Darbnīcā ikvienam būs iespēja izmēģināt roku savas spēles prototipa izveidē.
Lai piedalītos pasākumā, iepriekš jāreģistrējas!
Sabiedrības līdzdalība vietu izaugsmei
Tiešsaistes platforma ZOOM
10:00 - 14:00
Sabiedrības līdzdalība kā labas pārvaldības un inovāciju veicinošs mehānisms vienlaicīgi. Diskusija aizvien nerimstoša – kā to īstenot? Kā iesaistīt sabiedrību, kādus līdzdalības veidus izmantot, kā aktivizēt spēcīgas kopienas vai ļaut apvienoties domubiedriem kopīgu interešu pārstāvniecībai spēcīgas un funkcionējošas dzīves vides radīšanai. Vidzemes plānošanas reģions organizē informatīvu vebināru veltītu šīm tēmām, kā arī domrades darbnīcu.
Darbnīca: Dziļās klausīšanās spēks valsts komunikācijā ar iedzīvotāju
Tiešsaistē
13:00 - 14:30
Vai kādreiz esat pamanījuši, ka runājat, bet Jūs nedzird? Vai arī tieši otrādi – jūs klausāties, bet saprotat, ka nedzirdat! Aicinām jūs piedalīties izaicinošā klausīšanās meistarklasē! Tajā demonstrēsim dizaina domāšanas metodi, fokusējoties uz dizaina domāšanas pieejas pirmo fāzi – KLAUSĪŠANOS. Meistarklasē jums būs jāvingrinās un jāklausās, kas palīdzēs saprast klausīšanās dažādo līmeņu lomu un ietekmi uz rezultātu jeb to, kā dzirdēt!
Interaktīvs seminārs "Inovācijas izglītībā – efektīvas e-nodarbības formula"
Tiešsaistes platforma ZOOM
13:00 - 15:00
Daudzu pedagogu ikdienā inovācijas pēdējā gada laikā ir ienākušas ļoti strauji un neprasot pedagogu viedokli vai akceptu. Kā orientēties un atrast sev piemērotāko izglītības tehnoloģiju pasaulē, justies pārliecinoši un iegūt pozitīvas emocijas un rezultātu no tā sev un skolniekam? Definēsim efektīvas e-nodarbības formulu, stāstīsim par dažādām metodēm, izglītības tehnoloģijām, tiešsaistes tikšanās etiķeti, uzklausot pieredzes stāstus un profesionāļus. Seminārā aicinām piedalīties jebkuru pedagogu vai interesentu, kuru skāruši tiešsaistes pasākumu organizatoriskie un tehnoloģiskie izaicinājumi!
Lai piedalītos pasākumā, iepriekš jāreģistrējas!
Novadpētnieks CILPO
No 26.februāra pieejama azartiska interaktīvas izziņas spēle dabā, apvienojot aktīvo atpūtu ar Kocēnu novada izzināšanu - Novadpētnieks CILPO
Lai piedalītos pasākumā, iepriekš jāreģistrējas!