Piesaki savu pasākumu

Iepriekšējo gadu pieredze pierādījusi, ka pasākumu platforma innovation.vidzeme.lv ir ērta inovācijas entuziastu tikšanās vieta, kur viens otru uzrunā uzņēmējs un pētnieks, pašvaldība un iedzīvotājs, plānotāji un īstenotāji, tie, kas dalās ar pieredzi, un tie, kas meklē iedvesmu. Tīmekļa vietnē vienkopus būs redzami visi pasākumi, kas piecu dienu laikā tiks organizēti dažādās vietās Vidzemes reģionā. Sagaidām organizatorus gan no sava reģiona, gan arī kaimiņu reģioniem.

Pasākumus varēs pieteikt līdz 2024. gada 19. janvārim, un pavisam drīz pēc reģistrācijas noslēguma varēsiet iepazīties ar Vidzemes inovāciju nedēļas 2024 pasākumu programmu. 

Dalība Vidzemes inovāciju nedēļā gan pasākumu organizatoriem, gan apmeklētājiem ir bez maksas.

KONCEPTS

Vidzemes plānošanas reģions kā idejas aizsācējs katru gadu izvirza kādu tēmu, kurai ir nenoliedzama ietekme uz inovāciju. 2024. gadā aicinām inovāciju aplūkot caur dažādības kaleidoskopu, iepazīstot dažādības aspektus un meklējot efektīvākos veidus, kā to pielietot inovācijas attīstībai. 

Kā dažādības potenciāla izmantošanu ikdienas darbā uzlūko jūsu komandā? Varbūt jūsu organizācijai jau ir pieredze, kā veidot komandu, ievērojot un iekļaujot dažādības aspektus, lai rosinātu jaunu produktu vai procesu radīšanu? Iespējams, zināt kādu šīs jomas ekspertu, kuru būtu vērts dzirdēt pašiem un citiem? Aicinām organizēt pasākumus un aktualizēt šos jautājumus Vidzemes inovāciju nedēļā 2024!

Dažādība ir inovācija. Ja kāds nav līdzīgs Tev, un galīgi nedomā tā, kā Tu – tas visbiežāk nozīmē, ka tieši viņš Tev var palīdzēt. Domā atšķirīgi! /Duncan Wardle, iD8 & innov8/

Dažādība virmo tur, kur sadarbojas privātais un publiskais sektors. Maziem un vidējiem uzņēmumiem ir izdevīgi veidot sadarbību ar pētniecisko sektoru, lai piekļūtu zināšanām, infrastruktūrai, tādejādi paaugstinot savu produktivitāti un konkurētspēju.

Tomēr nevar  uz dažādību raudzīties tikai kā uz savas organizācijas, uzņēmuma priekšrocību, jāatceras, ka dažādību rada arī sabiedrība, notikumi, tendences, sadarbības partneri, klienti, konkurenti, normatīvais regulējums utt.

Pasākumu pieteikšanas forma veidota tā, lai organizatori informāciju par plānoto pasākumu varētu papildināt mēnesi ilgā termiņā. Atgādinām, ka akceptētsim tikai tos pasākumus, kas tiks pieteikti norādītajā termiņā, kā arī saturiski atbildīs tēmai par dažādības un inovācijas sasaisti. Pasākumi, kas veicinās šo tēmu izpēti, iedrošinās uz rīcību un inovētspējas attīstību.

NODERĪGI

Iepriekšējo gadu pieredze rāda, ka vērtīgs izziņas avots ir sagatavotā "Komunikācijas un padomu rokasgrāmata". Aicinām to caurlūkot veiksmīgākai sadarbībai. Tajā atradīsiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem. 

Vidzemes inovāciju nedēļas 2024 Komunikācijas un padomu rokasgrāmata (.pdf 5.58MB)

Pamatinformācija

Kontaktpersona