Pievienots: 22.02.2021.

Valsts kancelejas Inovācijas laboratorija ielūdz uz semināru un darbnīcu 25. un 26. februārī

Inovācijas laboratorija ielūdz visus interesentus uz semināru 25. februārī “21.gadsimta pieeja valsts pakalpojumu pilnveidē” un darbnīcu 26. februārī 13:00-14:30 “Dziļās klausīšanās spēks valsts komunikācijā ar iedzīvotāju”

Valsts kancelejas Inovācijas laboratorijas pieredze rāda, ka inovatīvu metožu izmantošana pārveido valsts mijiedarbību un sadarbību ar nevalstisko, privāto sektoru un iedzīvotāju, rezultātā radot  labāko risinājumu iedzīvotājam. Seminārā Jums būs iespēja uzzināt, kāpēc par Labklājības ministrijas iniciatīvas “Atbalsta sistēmas uzlabošana bērniem ar invaliditāti un viņu ģimenēm”  īstenošanas  piemērotāko darba metodi tika izvēlēta inovācijas domnīcas jeb sprinta organizēšana,  Jums būs iespēja ieskatīties darbnīcu norisē, kā arī saprast ieguvumus no šīs metodes piemērošanas.

Savukārt praktiskajā darbnīcā Valsts kancelejas Inovācijas laboratorijas vadītāja Inese Brokāne-Zarāne un Valsts administrācijas skolas vadītāja Agita Kalviņa demonstrēs Dizaina domāšanas metodi, fokusējoties uz dizaina domāšanas pieejas pirmo fāzi – klausīšanos. Darbnīcā būs vairāki vingrinājumi, kas palīdzēs saprast klausīšanās dažādo līmeņu lomu un ietekmi uz rezultātu.

 

Valsts kancelejas Inovācijas laboratorijas organizētie pasākumi:

Seminārs 25. februārī “21.gadsimta pieeja valsts pakalpojumu pilnveidē”

Darbnīca 26. februārī  “Dziļās klausīšanās spēks valsts komunikācijā ar iedzīvotāju”

 

Inovācija sākas ar domāšanas maiņu. Vidzeme mainās. Latvija mainās.