26.02. - PIRMDIENA

Valmieras novada uzņēmējdarbības atbalsta programmas ZĪLE 2024 informatīvais seminārs

Reģistrācija beigusies
Lai piedalītos pasākumā, iepriekš jāreģistrējas
Tiešsaistē
14:00 - 15:00
Kontaktpersona:
Justīne Skrastiņa
Jau septīto gadu Valmieras novada uzņēmējiem ir iespēja piedalīties uzņēmējdarbības atbalsta programmā ZĪLE, lai piesaistītu finansējumu biznesa uzsākšanai vai attīstībai.

Atbalsta programmas ZĪLE mērķis ir veicināt jaunu produktu un inovāciju realizēšanu, stiprināt esošos uzņēmumus un sekmēt jaunu uzņēmumu veidošanos Valmieras novadā.

Uzņēmējiem un biznesa ideju autoriem ir iespēja šajā programmā pieteikties divās apakšprogrammās – ZĪLE ATTĪSTĪBAI un ZĪLE STARTAM.

ZĪLE ATTĪSTĪBAI ir lieliska iespēja uzņēmumiem, kas savā darbībā vēlas izstrādāt jaunus produktus vai ieviest inovatīvus risinājumus. Pieejamais atbalsts ir no 2000 līdz 10000 eiro, atbalsta intensitāte no 60% līdz 80%.

ZĪLE STARTAM apakšprogramma paredzēta jaunuzņēmumiem un biznesa ideju autoriem uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstīšanai. Pieejamais atbalsts ir līdz 2000 eiro, atbalsta intensitāte 80%.

Informatīvajā tiešsaistes seminārā interesentiem būs iespēja dzirdēt atbalsta programmas aktuālo informāciju, kā arī saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem.

Seminārs notiks Zoom platformā un tiks translēts Valmieras Attīstības aģentūras un Valmieras novada pašvaldības Youtube kanālos. Būs pieejams ieraksts.

Tuvojoties semināram, reģistrētajiem dalībniekiem uz e-pastu tiks nosūtīta aktīvā saite.

Aicinām uzņēmējus un biznesa ideju autorus pieteikt projektus atbalsta programmai ZĪLE, iesniedzot savus pieteikumus Valmieras Attīstības aģentūrai elektroniski līdz 2024. gada 10. marta plkst. 23.59. Pieteikumi nosūtāmi uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Kontakttālrunis jautājumiem: +371 26139970.

Ar projekta dokumentāciju un projekta pieteikumu iesniegšanas kārtību var iepazīties Valmieras Attīstības aģentūras mājaslapā www.developvalmiera.lv/atbalsta-programma-zile

Uzņēmējdarbības atbalsta programmu ZĪLE finansē Valmieras novada pašvaldība. Programmu īsteno un administrē Valmieras Attīstības aģentūra.


Organizē