Pievienots: 02.03.2021.

“Ideju fitnesā” rod inovatīvus risinājumus uzņēmumu problēmsituācijām

25. februārī tiešsaistē - platformā Zoom, norisinājās bezmaksas pasākums jauniešiem “Ideju fitness”. Radošajā darbnīcā piedalījās ap 30 dalībniekiem. Pasākumu vadīja lektore Elīna Miķelsone.

Pasākuma mērķis bija veidot jauniešu izpratni par radošumu, apgūt ideju izveides metodes, praktizēt domāšanas metodes ideju radīšanā, veicināt radošo domāšanu, risinot uzņēmumu izveidotas problēmsituācijas.

Pasākuma gaitā dalībnieki tika sadalīti piecās komandās, kurās kopīgi darbojoties un diskutējot, izmantojot SCAMPER un Gamestorming radošās domāšanas metodes, vajadzēja risināt uzņēmumu problēmsituācijas. Uzdevumus bija sagatavojuši SIA “Avoti SWF”, kuru temats bija - kā inovatīvi piesaistīt darbiekus reģionā, un SIA “Dimdiņi” - rast risinājumus “zaļajam” produktu iepakojumam. Novērojot dalībnieku aizrautību, pasākuma vadītāja piedāvāja papildus uzdevumu - produkta iepakojuma prototipēšanu.

Papildinot darbnīcu, tika piedāvāti trīs inovatīvi pieredzes stāsti, kuros dalījās Arturs Gailītis (#VIEDI), Kaspars Urbāns (EchoSports), Miķelis Krūmiņš (QTicket app).  Daloties ar pieredzes stāstiem, tika izteiktas vairākas iedvesmojošas atziņas.

Komandu dalībniekiem, kuri piedalījās uzņēmumu veidotos uzdevumus, bija iespēja iegūt pārsteiguma balvas, ko sarūpējuši paši uzņēmumi. SIA “Avoti SWF” ir lielākais uzņēmums Gulbenes novadā, kas lielos apjomos ražo priedes masīvkoka mēbeles, kā arī kokskaidu granulas. SIA “Dimdiņi”  ir ģimenes uzņēmums un viens no lielākajiem dārzeņu audzēšanas un pārstrādes uzņēmumiem Baltijas valstīs, kas specializējies kāpostu audzēšanā un pārstrādāšanā.   Pasākumu organizēja Gulbenes novada pašvaldība.

           

Kontaktinformācija:

Liena Kazāka

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

64474920

http://www.biznessgulbene.lv/