Pasākumi

21.02
22.02
23.02
24.02
25.02
25.02. - PIEKTDIENA
Inovāciju grantu programmas ZĪLE 2022 uzsākšanas informatīvais seminārs
10:00 - 11:00
25. februārī aicinām ikvienu interesentu uz informatīvo semināru par inovāciju atbalsta programmas uzņēmējiem “ZĪLE” ieviešanu un inovāciju projekta pieteikuma sagatavošanu. Seminārā būs iespēja uzdot jautājumus.
Lai piedalītos pasākumā, iepriekš jāreģistrējas
Būt vai nebūt vietējam kartupelim skolas pusdienu galdā: pārtikas zaļie publiskie iepirkumi
10:00 - 12:00
Vidzemes plānošanas reģions sadarbībā ar Latvijas Lauku forumu veica pašvaldību un vietējo ražotāju aptaujas (2021). To rezultāti atklāj pašreizējās situācijas kopainu par pārtikas produktu un ēdināšanas pakalpojumu publiskajiem iepirkumiem Vidzemes reģiona pašvaldību pakļautībā esošajās izglītības, sociālās aprūpes un veselības aprūpes iestādēs. Tika konstatēts, ka vietējo ražotāju līdzdalība ēdināšanas pakalpojumu nodrošināšanā ir zema un vietējas pārtikas īpatsvars iepirkumos ir neliels. Abas puses - pašvaldības un vietējie ražotāji - ir ieinteresētas sadarbībā, tomēr ir virkne šķēršļu, kas jāpārvar.
Lai piedalītos pasākumā, iepriekš jāreģistrējas
Kas vienam lieks, otram – prieks! Bet ko darīt ar ražošanas blakus produktiem un bioatkritumiem?
10:00 - 13:30
Reti kurš ražošanas process ir bez blakus produktiem un atlikumiem. Tāpat – reti kura mājsaimniecība ir bez bioatkritumiem. Pastāv divas iespējas – tos var turpināt uzskatīt par atkritumiem vai caur aprites ekonomikas prizmu tos ieraudzīt kā resursu vai izejvielu citam produktam. Aprites ekonomikas principi nosaka nepieciešamību attīstīt industriālo simbiozi un resursu saglabāšanu apritē jeb antroposfērā pēc iespējas ilgāk. Vēlamies palūkoties, cik daudzveidīgi ir šie blakus produkti, kas, nerodot jaunu pielietojumu, nokļūst atkritumos vai aizplūst gaisā; kādi ir jau esošie risinājumi to izmantošanai jaunu produktu ražošanā; un kādas inovācijas varam sagaidīt bioatkritumu valorizācijas jomā?
Lai piedalītos pasākumā, iepriekš jāreģistrējas
Vieslekciju nedēļa. Matīss Dreimanis – Darbs ar Etsy
10:00 - 11:00
RTU CSZC students Matīss Dreimanis padalīsies pieredzē par darbošanos interneta tirdzniecībā.
Nav nepieciešams iepriekš reģistrēties
Kā Igaunijas-Latvijas sadarbība var palīdzēt uzņēmumiem augt?
13:00 - 14:00
Igaunijas-Latvijas programma 2021.-2027. gada finansēšanas periodam ir izvirzījusi ambiciozu mērķi: kopīgi un viedi augoši uzņēmumi. Jaunā programma tiks atvērta šī gada beigās, taču aicinām mazos un vidējos uzņēmumus, kompetences un pētniecības centrus, uzņēmējdarbības atbalsta organizācijas un citas atbilstošas institūcijas jau tagad nākt klajā ar jaunām pārrobežu sadarbības idejām.
Lai piedalītos pasākumā, iepriekš jāreģistrējas
"Vidzemes inovāciju programmas studentiem - VIPS" - atklāšanas pasākums
14:00 - 15:30
25.februārī plkst. 14:00 Kinoteātrī Gaisma, Valmierā un tiešsaistē Vidzemes Augstskolas Youtube kanālā norisināsies projekta Vidzemes inovācju programma studentiem (VIPs) atklāšanas pasākums. Pasākuma laikā tiks izstāstīts par VIPs plānotajām aktivitātēm, uzstāsies gan augstskolas pārstāvji, gan uzņēmēji, daloties ar savu pieredzi. Kā arī būs studentu pieredzes stāsts, kuri piedalījušies līdzīgā projektā. Tiešsaistes laikā būs iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus.
Lai piedalītos pasākumā, iepriekš jāreģistrējas
Sadarbība Vidzemes reģiona tūrisma attīstībai
14:00 - 16:00
Vidzemes reģionā tūrisma attīstībā ieinteresēto ir daudz - pašvaldības, profesionālās tūrisma organizācijas, reģiona institūcijas, uzņēmēju tīklojumi un pētnieki. Katrs darbojas, īstenojot savu redzējumu pieejamo resursu ietvaros, bet visiem mērķis viens - veidot Vidzemi pievilcīgāku tās viesiem. Lielāka rīcību saskaņotība, savstarpēji papildinot vienam otru, nāktu tikai par labu Vidzemes un tā atsevišķo vietu tūrisma veicināšanai.
Ieeja ar ielūgumiem