Pasākumi

21.02
22.02
23.02
24.02
25.02
22.02. - OTRDIENA
Starptautiska konference “Baltic Examples of Excellence in WBL: Tutors, Companies, Networks”
10:00 - 14:40
Aicinām ieplānot laiku 2022. gada 22.februārī, lai apmeklētu starptautisko konferenci “Baltic Examples of Excellence in WBL: Tutors, Companies, Networks” (“Baltijas valstu izcilības piemēri profesionālās izglītības prakšu un darba vidē balstītu mācību īstenošanā”). Konference norisināsies Ogres Tehnikumā (Aizupes, Tīnūžu pagasts).
Lai piedalītos pasākumā, iepriekš jāreģistrējas
Vieslekciju nedēļa. Linda Semjonova - Finanšu pratība studentiem
10:00 - 11:00
Vieslekciju nedēļas ietvaros aicinām uzzināt ko vairāk par finanšu pratību studentiem. Par to pastāstīs AS "Swedbank" pārstāve Linda Semjonova.
Nav nepieciešams iepriekš reģistrēties
Inovāciju komerciālās izdošanās simbioze jeb kāpēc 85% izlaisto inovāciju ir komerciāli neveiksmīga
11:00 - 11:30
Komerciāli veiksmīgās inovācijas rada vidēji 45% no tirgus kategorijas izaugsmes lielākajās pasaules ekonomikās. Eiropā vidēji viens jauns inovatīvs produkts pirmajā gadā nopelna 160 000 eiro (datu avoti: Euromonitor un Nielsen). Inovatīvās ekonomikas ietvaros pastāv daudz pētījumu, vadlīniju un metožu veiksmīgu inovāciju izveidei un virzīšanai tirgū. Tomēr 85%-90% no tirgū izlaistām inovācijām, 12-16 mēnešu laikā tiek izņemtas kā neveiksmīgas.
Nav nepieciešams iepriekš reģistrēties
Runā Cēsis - speciālizlaidums #2 Resursu vadība: kā ar digitāliem rīkiem veicināt uzņēmuma izaugsmi
13:00 - 14:00
PASĀKUMS ATCELTS!!!
Nav nepieciešams iepriekš reģistrēties
Tautas un mājokļu skaitīšanas dati pašvaldības pārvaldībai
13:00 - 14:30
2021. gadā Latvijā pirmo reizi tautas un mājokļu skaitīšana notiek, izmantojot tikai administratīvos datus, tādējādi Latvija sekos attīstīto Ziemeļvalstu grupas piemēram.
Nav nepieciešams iepriekš reģistrēties
"Aprites un bioekonomika lauksaimniecībā – studentu un lauksaimnieku sadarbības potenciāls”
14:00 - 16:00
Seminārā “Aprites un bioekonomika lauksaimniecībā – studentu un lauksaimnieku sadarbības potenciāls” dzirdēsim jauno, aktīvo lauksaimnieku pieredzes stāstus par saimniekošanu laukos, ambīcijām, azartu un pozitīvu skatu nākotnē, uzzināsim par lielākajiem izaicinājumiem un tendencēm aprites ekonomikā un bioekonomikā, Vidzemē un Latvijā, kā arī radīsim atbildes uz jautājumiem: Kādas iespējas studentiem mācību procesā ir iesaistīties reālu risinājumu izstrādē? Vai mācību iestādes atvērtas sadarbībai ar lauksaimniekiem?
Lai piedalītos pasākumā, iepriekš jāreģistrējas
Elektroniskie dokumenti un paraksti
14:00 - 18:00
Seminārā laikā dalībnieki uzzinās par šī brīža aktualitātēm dokumentu lietošanā un parakstīšanā digitālajā vidē. Par e-adreses izmantošanu, kas ir īpaši aktuāla uzņēmējiem. No 2023. gada e-adrese būs obligāta visiem uzņēmumiem.
Lai piedalītos pasākumā, iepriekš jāreģistrējas
Intensīvās biznesa konsultācijas
15:00 - 16:00
Intensīvās 1:1 biznesa konsultācijas (speed-consulting) uzņēmējiem: 20 minūšu intensīvas sarunas ZOOM platformā ar izvēlēto ekspertu, lai saņemtu atbildes uz nozīmīgiem jautājumiem attīstības veicināšanai.
Lai piedalītos pasākumā, iepriekš jāreģistrējas
Valsts zemes dienesta atvērtie dati biznesa uzsākšanai un attīstībai
16:00 - 17:00
Tev pietrūkst dati biznesa uzsākšanai vai attīstībai? Varbūt Tu prāto par jauna rīka izveidi ērtai nekustamo īpašumu apsaimniekošanai? Varbūt esi izlēmis uzsākt savā picērijā piegādes pakalpojumu vai sapņo izveidot jaunu tūrisma maršrutu pa Latviju? Mums ir dati – Tev risinājums! Piedalies seminārā “Valsts zemes dienesta atvērtie dati biznesa uzsākšanai un attīstībai” un uzzini!
Nav nepieciešams iepriekš reģistrēties
"Atvērtās durvis Dižgaru ceļā"
10:00 - 14:30
"Simbioze", savienojot pagātni un tagadni, jūs pavadīs, apmeklējot Atvērto durvju dienu "Dižgaru ceļā". Šis ir unikāls projekts, kurā sadarbojas pašvaldības iestādes, uzņēmēji, Vidzemes Augstskolas pasniedzēji, sabiedrības aktīvisti no biedrībām "Piegauja" un "Vītolēni", un tiek izmantoti tikai vietējie pieejamie resursi. Dodoties interesantajā ceļojumā no Apes līdz Virešiem vai no Virešiem līdz Apei pa A2, jūs ikviens pārliecināsieties, cik veiksmīgi var izmantot zināšanu, resursu un pakalpojumu apvienošanu ikvienā no apmeklētajām vietām.
Brīvs apmeklējums iestādes/uzņēmuma darbalaikā