Pasākumi

21.02
22.02
23.02
24.02
25.02
21.02. - PIRMDIENA
Vieslekciju nedēļa. Keitija Litte "Kontakts - Tavs ceļš uz panākumiem"
10:00 - 11:00
Vieslekciju nedēļas ietvaros dažādi cilvēki dalīsies ar pieredzi un padomiem dažādās jomās.
Nav nepieciešams iepriekš reģistrēties
"Datu spēks teritoriju plānošanā un attīstībā: Gulbenes piemērs"
11:00 - 12:30
Kādi ir lielākie izaicinājumi un ieguvumi datos balstītā pilsētplānošanā? Kādas ir globālās tendences un kā tās var palīdzēt vietējā līmenī? Par globālo perspektīvu darbnīcā pastāstīs uzņēmumu "Vividly Urban" un "Jāņā Sēta" pārstāvji, bet par vietējiem izaicnājumiem un iespējām dalīsies Gulbenes pašvaldība.
Lai piedalītos pasākumā, iepriekš jāreģistrējas
Sadarbība F2F
12:00 - 12:30
Sadarbība sevī var ietvert klasisko F2F, jeb face to face (aci pret aci), bet modernajā Eiropā, līdz ar jauniem izaicinājumiem, radīta F2F stratēģija (from farm to fork, jeb no lauka līdz galdam), kas ir viens no galvenajiem pasākumiem Eiropas zaļā kursa ietvaros. Šī stratēģija iet pāri “aci pret aci” robežām, nesaraujamā ķēdē sadarbojoties organismiem visos biosfēras līmeņos - no vissīkākajiem augsnes mikroorganismiem līdz gala patērētājam - cilvēkam.
Nav nepieciešams iepriekš reģistrēties
Runā Cēsis - speciālizlaidums #1 Datu analītika: kā ar digitāliem rīkiem veicināt uzņēmuma izaugsmi
14:00 - 15:00
Aicinām Vidzemes uzņēmējus un visus, kam saistoša tēma ir datu analītika, 21. februārī plkst. 14:00 pieslēgties raidieraksta “Runā Cēsis” speciālizlaidumam "Datu analītika: kā ar digitāliem rīkiem veicināt uzņēmuma izaugsmi", kas tiešraidē tiks translēts Latvijas IT klastera un Cēsu Digitālā centra Facebook lapās.
Nav nepieciešams iepriekš reģistrēties
Atjaunojamās enerģijas kopienas
15:00 - 17:00
Zaļais kurss” (Green Deal), ko 2019. gadā ir pasludinājusi Eiropas Savienība, paredz būtiskas izmaiņas līdzšinējā saimniekošanā. Eiropas Zaļā kursa centrā ir klimatneitralitāte. Eiropas Savienība kā pirmais kontinents ir apņēmusies sasniegt klimatneitrālu ekonomiku šī gadsimta vidū. Lai šo apņemšanos izpildītu, aktīvas rīcības būs nepieciešamas visos dalībvalsts pārvaldes līmeņos. Apskatīsim vienu no potenciālām mājsaimniecību rīcībām vai iespējām – atjaunojamās enerģijas kopienas konceptu.
Lai piedalītos pasākumā, iepriekš jāreģistrējas
Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta atbalsts inovāciju ekosistēmas attīstīšanā Latvijā
16:00 - 18:00
Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Zinātnes un inovāciju centrs aicina reģistrēties tiešsaistes pasākumam, kurā apmeklētājiem būs iespēja uzzināt, kā iesaistīšanās Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta (EIT) programmās un aktivitātēs var sekmēt biznesa izaugsmi, veicināt inovatīvu un ilgtspējīgu produktu radīšanu, iedvesmot gūt jaunas zināšanas un dalīties tajās ar citiem.
Lai piedalītos pasākumā, iepriekš jāreģistrējas