Pasākumi

25.02
26.02
27.02
28.02
01.03
26.02. - OTRDIENA
Latvijas stāstu darbnīca: Greenovative
Pils iela 21, Rīga
Viesojies Latvijas institūtā, uzzini, kā tika pieņemts lēmums Latviju pozicionēt kā "greenovative", kas tas ir un kā to izmantot komunikācijā.
Reģistrācija beigusies
Radošā NEdarbnīca Skujenē
Skujenes tautas nams, Skujenes pagasts, Amatas novads
10:00 - 14:00
Radošās NEdarbnīcas ietvaros Skujenes iedzīvotāji, uzņēmēji un pašvaldību darbinieki, kā arī citu novadu interesenti aicināti iesaistītties radošās aktivitātēs, lai apzinātu vietējos resursus un iegūtu vērtējumu par šo resursu radošāku un produktīvāku izmantošanu ekonomiskās situācijas uzlabošanai
Reģistrācija beigusies
Uzņēmēju vizīte RTU
Ķīpsala, Rīga
10:00 - 13:30
Lieliska iespēja klātienē iepazīt Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) progresīvo, uz sadarbību ar industriju vērsto pētniecības institūtu un laboratoriju piedāvājumu! Brauciena mērķis ir detalizētāk uzzināt par RTU piedāvātajiem pētniecības un laboratoriju pakalpojumiem, klātienē apskatīt pieejamās iekārtas, izzināt RTU kompetences un identificēt iespējamos sadarbības veidus savu produktu un pakalpojumu attīstībai vai pilnveidei. Lai pieteiktos braucienam, klikšķini - "Uzzināt vairāk".
Atvērtās durvis Vidzemes skolēniem RTU Cēsu filiālē
Piebalgas iela 3, Cēsis
10:00 - 12:00
Unikāla iespēja apmeklēt «the LAB Cēsis» pirms tās oficiālās atklāšanas! Nāc uz Rīgas Tehniskās universitātes Cēsu filiāli un iepazīsti iespējas, ko sniedz 3D printēšana, uzzini, kādās nozarēs tā tiek izmantota, ko sola nākotne un, ko Tu pats vari paveikt tepat Cēsīs dizaina laboratorijā, izmantojot 3D printeru un citas tehnoloģijas, kas pieejamas «the LAB Cēsis». REĢISTRĒŠANĀS SLĒGTA!
Atvērtās durvis - SIA Wunder Latvia
Leona Paegles iela 47, Valmiera
Nāc un iepazīsti uzņēmumu, kas ir ne tikai profesionālu tīmekļa pakalpojumu sniedzējs ar 10 gadu pieredzi, bet rūpīgi domā un lepojas ar unikālu uzņēmumu kultūru. Viens no rīkiem, kā stiprināt kolektīvu - radīta virtuālā apskāvienu sistēma WunderHugs.
Reģistrācija beigusies
Atvērtās durvis – Vidzemes Augstskolas virtuālās un papildinātās realitātes laboratorija
Tērbatas iela 10, Valmiera
14:00 - 15:00
Vidzemes Augstskolas VR/AR laboratorija aicina iepazīties ar jaunākajām un modernākajām virtuālās un papildinātās realitātes tehnoloģijām. Laboratorijā notiek pētnieciskais un akadēmiskais darbs, kas orientēts uz inovatīvu risinājumu izstrādi un esošo risinājumu attīstīšanu virknē tautsaimniecības nozaru un sabiedrībai aktuālo sfēru, kas ietver tūrismu, vēsturi, medicīnu, rehabilitāciju, militāro sfēru, loģistiku, ražošanu, arhitektūru, apmācību, mārketingu u.c.
Reģistrācija beigusies
Iepazīsti e-grāmatas Beverīnas novadā
Beverīnas novada bibliotēkas
09:00 - 19:00
Neformālas tikšanās ar Beverīnas novada bibliotēku vadītājām sev ērtā laikā, lai iepazītos ar e-grāmatām, to piedāvājumu un iespējām.