Pasākumi

22.02
23.02
24.02
25.02
26.02
25.02. - CETURTDIENA
Ceļā uz viedo siltumu
Zoom tiešsaistes platforma
11:00 - 14:00
Aukstā ziemā, kad īpaši izjūtam iekštelpu klimata ciešo saistību ar enerģijas patēriņu, aktuāls kļūst jautājums, kā efektīvāk pārvaldīt savu siltumapgādes sistēmu un gudrāk samazināt siltumenerģijas patēriņu, nezaudējot komfortu un labsajūtu. Aicinām iepazīties ar inovatīviem risinājumiem siltumenerģijas pārvaldībai.
Lai piedalītos pasākumā, iepriekš jāreģistrējas!
Tūrisma informācijas centru pārmaiņas un lokālo galamērķu pārvaldības risinājumi nākotnē
Tiešraide youtube
09:00 - 09:45
Pieaugošā digitalizācija, tūrisma informācijas telpas un lietošanas paradumu maiņa ietekmē tradicionālo pašvaldību uzturēto tūrisma informācijas centru darbību. Informācijas pakalpojumi klātienē kļūst arvien ekskluzīvāki. Vienlaikus norisinās izmaiņas arī vietējo galamērķu pārvaldības tendencēs, iezīmējot pieaugošu uzņēmēju lomu, galamērķu stratēģiju decentralizēšanos, aktīvāku tīklojumu veidošanos un mērķtiecīgu izpildes rādītāju uzraudzīšanu.
Nav nepieciešams iepriekš reģistrēties
Diskusija "Kā izglītība transformējas līdzi jaunām inovācijām un mūsdienu izaicinošiem apstākļiem?"
Tiešsaistē
09:30 - 12:00
RTU Cēsu studiju un zinātnes centrs Vidzemes inovācijas nedēļas ietvaros aicina interesentus uz pasākumu Digitālais BRUNCH /izglītība un inovācijas/.
Nav nepieciešams iepriekš reģistrēties
21.gadsimta pieeja valsts pakalpojumu pilnveidē
Tiešsaistē
09:30 - 10:15
Valsts pakalpojumos var un vajag izmantot inovatīvas metodes problēmjautājumu risināšanā. Valsts kancelejas Inovācijas laboratorijas pieredze to apliecina – risinot inovatīvi, mainās gan sadarbības formas starp valsts pārvaldi un nevalstisko, privāto sektoru un iedzīvotāju, gan rezultāts – tiek atrasts labākais risinājums iedzīvotājiem. Aicinām Jūs pievienoties pieredzes apmaiņas diskusijai, kurā pastāstīsim, kāpēc Labklājības ministrijas iniciatīvas “Atbalsta sistēmas uzlabošana bērniem ar invaliditāti un viņu ģimenēm” izaicinājumus risinājām “sprintā”.
Valmieras koprades darbnīcas DARE demo diena
Tiešsaistē
10:00 - 11:30
Nebijusi iespēja ikvienam interesentam ieskatīties DARE koprades telpās attālināti! Piedāvājam interaktīvu online digitālo tūri, lai iepazīstinātu skatītājus ar Valmieras koprades darbnīcas DARE ikdienas darba procesu, telpām un iekārtām. Sniegsim ieskatu DARES darbības virzienos un sīkāku apskatu par pieejamo aprīkojumu un pakalpojumiem tiem, kas vēlas radoši darboties.
Lai piedalītos pasākumā, iepriekš jāreģistrējas!
Startup3 Inovāciju Piču Izaicinājums / Startup3 Innovation Pitch Challenge
ZOOM tiešsaistes platforma
11:00 - 13:00
Ko investori sagaida no pičiem, kas tiek prezentēti mainīgajā virtuālajā vidē? Startup3 Innovation Pitch Challenge aicina jaunuzņēmumus uz mītapu, kur pārrunāsim labākās prakses un padomus, no kā izvairīties, veidojot digitālu piču.
Lai piedalītos pasākumā, iepriekš jāreģistrējas!
Intensīvās biznesa konsultācijas
ZOOM platformā
13:00 - 15:00
Intensīvās 1:1 biznesa konsultācijas (speed-consulting) uzņēmējiem: 20 minūšu intensīvas sarunas ZOOM platformā ar izvēlēto biznesa atbalsta organizāciju pārstāvi / ekspertu, lai saņemtu atbildes uz nozīmīgiem jautājumiem attīstības veicināšanai.
Lai piedalītos pasākumā, iepriekš jāreģistrējas!
Ideju fitness
ZOOM tiešsaistes platforma
15:00 - 18:00
Pasākumā “Ideju fitness” tiek aicināts ikviens interesents, kurā mājo inovāciju gars. Pasākuma programma ietver radošu darbošanos gan individuāli, gan komandās, motivējošus pieredzes stāstus un pārsteigumus no Gulbenes novada uzņēmējiem.
Nav nepieciešams iepriekš reģistrēties
Video tūre LIAA Madonas biznesa inkubatora uzņēmumos
ZOOM tiešsaistes platforma
16:00 - 18:00
"Video tūre LIAA Madonas biznesa inkubatora uzņēmumos". Pasākuma laikā virtuāli viesosimies pie trim LIAA Madonas biznesa inkubatora uzņēmējiem viņu ražotnēs.
Lai piedalītos pasākumā, iepriekš jāreģistrējas!