Pasākumi

22.02
23.02
24.02
25.02
26.02
24.02. - TREšDIENA
Diskusija: Vai atpūta labiekārtotā dabā mums visur pienākas bez maksas?
Tiešraide innovation.vidzeme.lv
10:00 - 12:00
Diskutēsim par šobrīd tik ļoti aktuālo jautājumu – dabas taku un dabas mantojuma objektu ilgtspējīgu apsaimniekošanu. Vai publiskās labiekārtotās dabas takās būtu jāievieš ieejas maksa? Kādi ir iespējamie pārvaldības mehānismi? Vai ir nepieciešama tūrisma pārvaldības inovācija?
Nav nepieciešams iepriekš reģistrēties
"theLab Cēsis" atvērto durvju dienas
Tiešsaistē
10:00 - 12:00
RTU Cēsu studiju un zinātnes centrs jau trešo gadu Vidzemes inovāciju nedēļa ļauj ielūkoties TheLab Cēsis. The LabCēsis gaidīs 23.02 skolēnu grupas, un 24.02 iespēja pieslēgties tiešsaistes apmeklējumam jebkuram interesentam.
Lai piedalītos pasākumā, iepriekš jāreģistrējas!
Blīvi apdzīvotas teritorijas
Teams tiešsaistes platforma
10:00 - 11:40
Pirms diviem gadiem Centrālā statistikas pārvalde sāka publicēt datus par blīvi apdzīvotām teritorijām, kuri dažādu speciālistu aprindās paliek aizvien biežāk izmantoti. Šī konference ietver sevī skaidrojumu, kas ir blīvi apdzīvotas teritorijas, kādas ir tās pielietošanas iespējas, redzēsiet pieredzes stāstu, kā Mārupes pašvaldība izmanto šīs teritorijas ūdenssaimniecībā, kā arī pieejamos rīkus tiešsaistē.
Nav nepieciešams iepriekš reģistrēties
Vidzemes pārtikas ražotāju digitalizācijas treniņa Kickstart atklāšana
ZOOM tiešsaistes platforma
10:00 - 16:00
Latvijas IT klasteris sadarbībā ar Cēsu Digitālo centru aicina Vidzemes pārtikas ražotājus piedalīties 3* dienu praktiskā digitalizācijas treniņā Kickstart, kas veidots ar mērķi sniegt iedvesmu un ieskatu iespējās, ko sniedz digitalizācija.
Ieeja ar ielūgumiem.
10 inovāciju tipi uzņēmējdarbībā
Tiešsaistē
15:00 - 16:00
Mēs dzīvojam ļoti mainīgā pasaulē, kad jauninājumu ieviešana bieži vien ir vienīgā iespējamā rīcība, lai uzņēmums ilgtermiņā veiksmīgi darbotos. Vidzemes inovāciju nedēļas 2021 ietvaros Valmieras pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Valmieras Attīstības aģentūru organizē informatīvu tiešsaistes semināru uzņēmējiem, kurā ikviens interesents varēs uzzināt vairāk par 10 inovāciju tipiem, ar kuru palīdzību iespējams pilnveidot savu biznesu. Seminārā būs dzirdami vairāki spilgti pieredzes stāsti no dažādu nozaru uzņēmējiem, kas inovācijas ieviesuši ar programmas “ZĪLE” atbalstu. Pasākums paredzēts gan esošajiem, gan topošiem uzņēmējiem, kā arī ikvienam, kam saistošas inovācijas.
Lai piedalītos pasākumā, iepriekš jāreģistrējas!
LIAA Madonas biznesa inkubatora Atbalsta vienības Gulbenē atklāšanas pasākums
ZOOM tiešsaistes platforma
15:00 - 18:00
Tiešsaistes svinīgā LIAA Madonas biznesa inkubatora atbalsta vienības Gulbenē atklāšana. Tie, kuri pieslēgsies pasākumam varēs apskatīt jaunās telpas, iepazīties ar darbiniekiem, uzzināt par iepējām, ko jaunajiem uzņēmējiem piedāvās šī atbalsta vienība.
Lai piedalītos pasākumā, iepriekš jāreģistrējas!
Viedo tehnoloģiju ieviešana Valmieras pilsētas apgaismojuma sistēmā
Tiešsaistē YouTube un innovation.vidzeme.lv
16:00 - 16:30
Pēc apgaismojuma sistēmas uzlabojumu veikšanas 452 nātrija gāzizlādes ielu apgaismojuma spuldzes ir nomainījušas energoefektīvās gaismu izstarojošās diodes jeb LED. Nav jābrīnās, ka jaunie gaismekļi , tiem tuvojoties, maina gaismas spilgtumu. Ar viedajiem sensoriem tie reaģē uz kustību, pēc vajadzības palielinot vai samazinot apgaismojuma intensitāti. Vebinārs iepazīstinās ar viedo tehnoloģiju ieviešanu Valmieras pilsētas apgaismojuma sistēmā.
Nav nepieciešams iepriekš reģistrēties