Pasākumi

24.02
25.02
26.02
27.02
28.02
28.02. - PIEKTDIENA
Multifunkcionālas metālapstrādes laboratorijas atklāšana Valmieras tehnikumā
Vadu iela 3, Valmiera
14:00 - 17:00
Valmieras tehnikumā tiks atklāta jaunā Multifunkcionāla metālapstrādes mācību laboratorija, kur turpmāk notiks praktiskās apmācības mehatronikas, mehānikas un metālapstrādes, metināšanas, telemehānikas un loģistikas, kā arī datorizētas ciparu vadības (CNC) apmācību jomās. Laboratorijas izveidota, lai Valmierā radītu vienotu apmācību kompleksu metālapstrādes nozarē.
IT jomas profesionālis. KĀ? Pieredzes stāsti un nozarē strādājošo viedokļi.
Lielā Skolas iela 6, Cēsis
17:00 - 19:00
IT meet-up Cēsis ir IT jomas profesionāļu un interesentu neformāla tikšanās ar mērķi pārrunāt aktualitātes IT jomā un iegūtu jaunus kontaktus un iedvesmu. Pasākuma mērķauditorija: IT jomas profesionāļi + IT jomas entuziasti.
Lai piedalītos pasākumā, iepriekš jāreģistrējas!
Atklāj bioekonomikas POP-UP stendu
Vidzemes inovāciju nedēļas laikā jums būs iespēja apmeklēt uz Biomateriālu izmantošanā balstītu produktu “Pop-up store“ ar precēm no visas Eiropas. Stāstu stāstīsim un produktus rādīsim Lielā Skolas ielā 6, Cēsīs, un būs atvērts visu nedēļu no 24. februāra – līdz 28. februāra pusdienlaikam. Precīzi darba laiki atrodami Vidzemes jauninājumu nedēļas oficiālajā pasākumu programmā, būsim sastopami arī Vidzemes koncertzālē 27. februārī Vidzemes inovāciju konferences "Atbildīga inovācija" laikā stendā “Eat the Bio-economy”.
Brīvs apmeklējums iestādes/uzņēmuma darba laikā.
Valmieras koprades darbnīcas (makerspace) atklāšana
Valmieras Dizaina un mākslas vidusskola (1. stāvs), Purva iela 12
11:00 - 13:00
Valmieras Attīstības aģentūra šobrīd uzsākusi darbu pie Valmieras koprades darbnīcas izveides. Projektu līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds iniciatīvas "Pilsētu inovatīvās darbības" ietvaros. Darbnīcas izveide notiek ciešā sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību un Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolu.
Lai piedalītos pasākumā, iepriekš jāreģistrējas!