Pasākumi

24.02
25.02
26.02
27.02
28.02
27.02. - CETURTDIENA
Vidzemes inovāciju konference "Atbildīga inovācija"
Vidzemes koncertzāle Cēsis, Raunas iela 12, Cēsis
09:00 - 18:30
REĢISTRĒŠANĀS SLĒGTA! Vai bioekonomika, aprites ekonomika, atvērtie dati un inovatīvi pakalpojumi ir tikai termini, kas šobrīd modē, vai tomēr tajos slēpjas atbildes? Vai viss iepriekš minētais ir šķietami svešs, kas ir tikai atsevišķu valstu darbakārtībā, vai tomēr arī mums pašiem ir savi piemēri, kas ir gan inovatīvi, gan vidi saudzējoši un būtiski sabiedrībai un vides ekosistēmai? Kas mums ir un kas mums trūkst?
Atklāj bioekonomikas POP-UP stendu
Vidzemes inovāciju nedēļas laikā jums būs iespēja apmeklēt uz Biomateriālu izmantošanā balstītu produktu “Pop-up store“ ar precēm no visas Eiropas. Stāstu stāstīsim un produktus rādīsim Lielā Skolas ielā 6, Cēsīs, un būs atvērts visu nedēļu no 24. februāra – līdz 28. februāra pusdienlaikam. Precīzi darba laiki atrodami Vidzemes jauninājumu nedēļas oficiālajā pasākumu programmā, būsim sastopami arī Vidzemes koncertzālē 27. februārī Vidzemes inovāciju konferences "Atbildīga inovācija" laikā stendā “Eat the Bio-economy”.
Brīvs apmeklējums iestādes/uzņēmuma darba laikā.
Ekskursijas skolēniem Valmieras Tehnikumā
Valmieras Tehnikums, Vadu iela 3, Valmiera
09:00 - 15:00
Valmieras Tehnikums aicina 5.–9. klašu skolēnus izpētīt mehatronikas un IT laboratorijas, kā arī jaunuzcelto multifunkcionālo metālapstrādes laboratoriju.
Lai piedalītos pasākumā, iepriekš jāreģistrējas!
VIDZEMNIEKI INOVĒ KOPĀ AR IGAUŅIEM
Vidzemes koncertzāle Cēsis, Raunas iela 12, Cēsis
09:30 - 18:00
Uz jautājumu vai uzņēmēji var sadarboties pāri robežām varam atbildēt “Jā, viņi var, vēlas un apvieno spēkus”. Pārrobežu sadarbībā, jaunu produktu un pakalpojumu izstrādē ir iesaistījušies 19 Latvijas mazie un vidējie uzņēmumi. 27. februārī, Vidzemes inovāciju konferences “Atbildīga inovācija” laikā, stendā “Vidzemnieki inovē kopā ar igauņiem” prezentēsim trīs inovatīvus produktus un pakalpojumus, kuri izstrādāti, iesaistoties uzņēmējiem no Vidzemes - veļas mazgāšanas kapsulas ar organiskām ēteriskām eļļām, glikozes-galaktozes sīrups, mājputnu saimes pārvaldības platforma AIHEN.
Brīvs apmeklējums iestādes/uzņēmuma darba laikā.
Digitālā brieduma tests kampaņas "Gudrā Latvija" ietvaros
Raunas iela 12, Cēsis
09:30 - 17:00
Mājaslapā www.gudralatvija.lv katrs Latvijas uzņēmumu vadītājs var novērtēt sava uzņēmuma digitālo briedumu, aizpildot Digitālā brieduma testu. Tests veidots vienkāršā veidā, kurā uzņēmuma vadītājam jānovērtē, cik daudz uzņēmuma vadīšanas pamatfunkcijās tas izmanto IT risinājumus. Pēc testa aizpildīšanas uzņēmuma vadītājs saņem ne tikai padziļinātu vērtējumu un iespēju salīdzināt sevi ar konkurentiem savā nozarē, bet arī ieteikumus par to, kādus IT risinājumus tam savā uzņēmumā būtu jāievieš.
Brīvs apmeklējums iestādes/uzņēmuma darba laikā.
Vidzemes Augstskolas virtuālās realitātes demonstrējumi
Raunas iela 12, Cēsis
09:00 - 13:30
Interesentiem tiks demonstrēti praktisku tehnoloģiju piemēru prototipi un sniegtas konsultācijas par tehnoloģiju pielietošanas-sadarbības iespējām