Pasākumi

24.02
25.02
26.02
27.02
28.02
26.02. - TREšDIENA
"theLAB Cēsis" atvērto durvju dienas skolām un skolēnu grupām
Piebalgas iela 3, Cēsis, RTU Cēsu filiāle
10:00 - 16:00
Rīgas Tehniskās universitātes Cēsu filiāle aicina skolotājus un 5.–12. klašu skolēnus iepazīt iespējas, ko sniedz 3D printēšana. Uzzini, kādās nozarēs tā tiek izmantota, ko sola nākotne un ko Tu pats vari paveikt tepat Cēsīs dizaina laboratorijā, izmantojot 3D printeru un citas tehnoloģijas, kas pieejamas «the LAB Cēsis».
Lai piedalītos pasākumā, iepriekš jāreģistrējas!
Atklāj bioekonomikas POP-UP stendu
Lielā skolas iela 6, Cēsis, LV-4101
09:00 - 14:00
Vidzemes inovāciju nedēļas laikā jums būs iespēja apmeklēt uz Biomateriālu izmantošanā balstītu produktu “Pop-up store“ ar precēm no visas Eiropas. Stāstu stāstīsim un produktus rādīsim Lielā Skolas ielā 6, Cēsīs, un būs atvērts visu nedēļu no 24. februāra – līdz 28. februāra pusdienlaikam. Precīzi darba laiki atrodami Vidzemes jauninājumu nedēļas oficiālajā pasākumu programmā, būsim sastopami arī Vidzemes koncertzālē 27. februārī Vidzemes inovāciju konferences "Atbildīga inovācija" laikā stendā “Eat the Bio-economy”.
Brīvs apmeklējums iestādes/uzņēmuma darba laikā.
Inovatīvas metodes ēku un būvju siltināšanā
PIKC Rīgas Valsts tehnikums Limbažu teritoriālā struktūrvienība. Zeļļu ielā 9, Limbaži
10:00 - 13:00
Ekoloģija – tā ir problēma, kas jārisina gan materiālu izgatavotājiem, gan būvniekiem. Seminārā tiks sniegta arī informācija par ekoloģiskās siltumizolācijas perspektīvām, inovatīvām izmaiņām būvniecībā un izmaiņām būvnormatīvos.
Brīvs apmeklējums iestādes/uzņēmuma darba laikā.
Digitalizācija: iespējas un izaicinājumi
Vidzemes Augstskola, Tērbatas iela 10, Valmiera
09:00 - 18:00
Semināra laikā notiks forums un diskusija par digitalizāciju izglītībā, būs iespēja dzirdēt uzņēmēju pieredzes stāstus, kā arī - piedalīties inovāciju “tirdziņā.” Semināra mērķauditorija ir mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) pārstāvji, bet piedalīties pasākumā var ikviens interesents.
Lai piedalītos pasākumā, iepriekš jāreģistrējas!
Atvērto durvju diena LIAA Valmieras biznesa inkubatorā
Purva iela 12a, Valmiera, LV-4201
08:30 - 17:00
Inkubators ir vieta, kur mēs palīdzam izdzīvot sapni par savu uzņēmumu, kā arī ar noteiktiem palīglīdzekļiem un metodēm pārvērst to reālā biznesā. Aicinām ciemos visus interesentus gūt ieskatu, kā darbojas biznesa inkubators. Laipni gaidīti arī vidusskolēni.
Lai piedalītos pasākumā, iepriekš jāreģistrējas!
Ekskursijas skolēniem Valmieras Tehnikumā
Valmieras Tehnikums, Vadu iela 3, Valmiera
09:00 - 15:00
Valmieras Tehnikums aicina 5.–9. klašu skolēnus izpētīt mehatronikas un IT laboratorijas, kā arī jaunuzcelto multifunkcionālo metālapstrādes laboratoriju.
Lai piedalītos pasākumā, iepriekš jāreģistrējas!