Pasākumi

24.02
25.02
26.02
27.02
28.02
25.02. - OTRDIENA
#GovLabLatvia Vērtību darbnīca
Ābeļu iela 2, Gulbene.
Vērtību darbnīcas primārais mērķis ir informēt valsts pārvaldē strādājošos par valsts pārvaldes vērtībām un ētikas pamatprincipiem, kā arī rosināt diskutēt par vērtībās balstītas kultūras attīstīšanu valsts pārvaldē.
Ieeja ar ielūgumiem.
“Dizaina domāšana biznesam” - praktiskā darbnīca uzņēmējiem
Design Elevator birojs, Lielā Skolas iela 6, Cēsis
10:00 - 12:00
Praktiska darbnīca kopā ar vienu no dizaina studijas Design Elevator dibinātājiem Čārlzu Bušmani (Charles Bušmanis), kuras laikā dalībnieki, izmantojot dizaina domāšanas metodes, strādās pie jaunu produktu attīstības. Darbnīcas laikā būs iespēja uzzināt, kā dizaina domāšana veicina inovācijas, procesu efektivitāti un padziļinātu izpratni par lietotāju vajadzībām.
Lai piedalītos pasākumā, iepriekš jāreģistrējas!
Konference "Inovatīvi sociālie pakalpojumi"
Koncertzāle "Valmiera", Leona Paegles iela 10, Valmiera, LV-4201
10:00 - 17:00
Vidzemes inovāciju nedēļas ietvaros šogad diskutēsim arī par inovācijām sociālo pakalpojumu sniegšanas jomā. Uzklausot nozares ekspertus un viedokļu līderus, mēģināsim atbildēt uz jautājumiem: Kā veidojas labi sociālie pakalpojumi? Kas tos iniciē? Kāpēc daži no šiem pakalpojumiem attīstās, bet daži “mirst”? Vai un kā tehnoloģijas palīdz sociālo pakalpojumu sniegšanā? Cik atvērti ir nozares uzņēmumi un organizācijas jaunu un inovatīvu pakalpojumu ieviešanā?
"theLAB Cēsis" atvērto durvju dienas uzņēmējiem un privātpersonām
Piebalgas iela 3, Cēsis, RTU Cēsu filiāle
10:00 - 16:00
Nāc uz Rīgas Tehniskās universitātes Cēsu filiāli un iepazīsti iespējas, ko sniedz 3D printēšana! Uzzini, kādās nozarēs tā tiek izmantota, ko sola nākotne un ko Tu pats vari paveikt tepat Cēsīs dizaina laboratorijā, izmantojot 3D printeru un citas tehnoloģijas, kas pieejamas «the LAB Cēsis».
Lai piedalītos pasākumā, iepriekš jāreģistrējas!
Atklāj bioekonomikas "Pop-up store" stendu
Lielā skolas iela 6, Cēsis, LV-4101
09:00 - 17:00
Vidzemes inovāciju nedēļas laikā jums būs iespēja apmeklēt uz Biomateriālu izmantošanā balstītu produktu “Pop-up store“ ar precēm no visas Eiropas. Stāstu stāstīsim un produktus rādīsim Lielā Skolas ielā 6, Cēsīs, un būs atvērts visu nedēļu no 24. februāra – līdz 28. februāra pusdienlaikam. Precīzi darba laiki atrodami Vidzemes jauninājumu nedēļas oficiālajā pasākumu programmā, būsim sastopami arī Vidzemes koncertzālē 27. februārī Vidzemes inovāciju konferences "Atbildīga inovācija" laikā stendā “Eat the Bio-economy”.
Brīvs apmeklējums iestādes/uzņēmuma darba laikā.
Pieredzes apmaiņas brauciens Beverīnas novada uzņēmējiem
"Pagastmāja", Mūrmuiža, Kauguru pagasts, Beverīnas novads
Pieredzes apmaiņas brauciena mērķis ir iepazīstināt Beverīnas novada uzņēmējus ar apkārtējos kaimiņu novados esošajiem uzņēmējiem. Ar tiem uzņēmējiem, kas darbojas saskaņā ar savu “veiksmes formulu”, īpaši pievēršoties dažādiem lauku teritorijai netipiskiem uzņēmējdarbības veidiem vai tradicionālo nozaru netradicionāliem risinājumiem.
Seminārs “Mākslīgā intelekta aizkulises”
Pils iela 4 Cēsis, Cēsu pilsēta, LV-4101
13:00 - 14:00
Kustība "Valsts#196" organizē bezmaksas semināru uzņēmumu vadītājiem, personāldaļas, departamenta un komandas vadītājiem par nākotnes tehnoloģiju – mākslīgo intelektu.
Lai piedalītos pasākumā, iepriekš jāreģistrējas!
Paaugstinātas temperatūras ietekme uz koksnes fizikāli – mehāniskajām īpašībām, pielietojums
PIKC Rīgas Valsts tehnikums Limbažu teritoriālā struktūrvienība. Zeļļu ielā 9, Limbaži
10:00 - 11:30
Kokmateriāli ir viens no materiāliem, kas atjaunojas ilgā laika periodā .Lekcijā tiks apskatītas inovatīvas metodes koksnes apstrādē, lai paaugstinātu kokmateriālu ilgmūžību, nezaudējot to ekoloģiskās īpašības, tiks skatīti jautājumi par paaugstinātas temperatūras ietekmi uz koksnes īpašību izmaiņām.
Brīvs apmeklējums iestādes/uzņēmuma darba laikā.
Inovatīvi risinājumi un pieejas uzņēmējdarbībā
Matīšu Tautas nams, lielā zāle
09:30 - 14:45
Pasākumā topošajiem un jau pieredzējušiem uzņēmējiem būs iespēja iegūt vērtīgu informāciju par Latvijas investīciju un attīstības aģentūras pieejamo atbalstu tehnoloģiju izstrādē un eksportā, kā arī rast atbildi uz jautājumu: “ Kā izveidot spēcīgu un veiksmīgu personīgo zīmolu?”. Otrā pasākuma daļa notiks diskusijas formātā, daloties savās zināšanās, pieredzē un pārdomās par Burtnieku novada kultūrvēstures un dabas resursiem kā vērtību inovatīvas un sekmīgas uzņēmējdarbības attīstībā
Ekskursijas skolēniem Valmieras Tehnikumā
Valmieras Tehnikums, Vadu iela 3, Valmiera
09:00 - 15:00
Valmieras Tehnikums aicina 5.–9. klašu skolēnus izpētīt mehatronikas un IT laboratorijas, kā arī jaunuzcelto multifunkcionālo metālapstrādes laboratoriju.
Lai piedalītos pasākumā, iepriekš jāreģistrējas!