Pasākumi

24.02
25.02
26.02
27.02
28.02
24.02. - PIRMDIENA
Energopārvaldība Vidzemē
Smiltenes Kultūras centrs, Gaujas iela 1, Smiltene, Smiltenes pilsēta, LV-4729
10:00 - 16:00
2019. gadā cilvēka radītā ietekme uz klimata pārmaiņām ir bijusi viena no diskusiju raisošākajām tēmām pasaules kontekstā, vēršot uzmanību uz lēmumu pieņēmējiem un to veiktajām izvēlēm. Vidzemes plānošanas reģions turpina stiprināt Energopārvaldība Vidzemē aktivitāšu kopumu, tāpēc 24.februārī aicina vienuviet tikties pašvaldību pārstāvjus, energopārvaldniekus, publisko ēku apsaimniekotājus, siltumapgādes uzņēmumus un citus interesentus. Pieteikšanās līdz 18. februārim.
Lai piedalītos pasākumā, iepriekš jāreģistrējas!
Inovāciju atbalsta programmas “ZĪLE” projektu konkursa izsludināšana
Purva iela 12a, Valmiera
Programmu uzņēmējdarbības atbalstam realizē četras pašvaldības – Valmieras pilsēta un Beverīnas, Burtnieku un Kocēnu novadi. 2020. gadā pieteikšanās finansējuma saņemšanai notiks jau trešo reizi. Viena inovāciju projekta minimālais atbalsta apjoms ir 2 000 EUR, bet maksimālais atbalsta apjoms ir 10 000 EUR.
Grantu konkurss komercdarbības uzsākšanai vai attīstībai Pārgaujas novadā
Pārgaujas novads
Pārgaujas novada pašvaldība rīko konkursu komercdarbības uzsākšanai vai attīstībai Pārgaujas novadā, kura mērķis ir motivēt biznesa veidošanu vai attīstību, atbalstot gan jaunu komersantu vai saimnieciskās darbības veicēju rašanos, gan esošo attīstību Pārgaujas novadā.
Atklāj bioekonomikas "Pop-up store" stendu
Lielā skolas iela 6, Cēsis, LV-4101
10:00 - 17:00
Vidzemes inovāciju nedēļas laikā jums būs iespēja apmeklēt uz Biomateriālu izmantošanā balstītu produktu “Pop-up store“ ar precēm no visas Eiropas. Stāstu stāstīsim un produktus rādīsim Lielā Skolas ielā 6, Cēsīs, un būs atvērts visu nedēļu no 24. februāra – līdz 28. februāra pusdienlaikam. Precīzi darba laiki atrodami Vidzemes jauninājumu nedēļas oficiālajā pasākumu programmā, būsim sastopami arī Vidzemes koncertzālē 27. februārī Vidzemes inovāciju konferences "Atbildīga inovācija" laikā stendā “Eat the Bio-economy”.
Brīvs apmeklējums iestādes/uzņēmuma darba laikā.
Atbalsts uzņēmējdarbībai Beverīnas novadā
"Pagastmāja", Mūrmuiža, Kauguru pagasts, Beverīnas novads,
Beverīnas novada pašvaldība izsludina projektu konkursu “Atbalsts uzņēmējdarbībai Beverīnas novadā”. Savas uzņēmējdarbības idejas konkursam var pieteikt fiziskas personas, kas vēlas uzsākt saimniecisko darbību vai uzņēmējdarbību, kā arī juridiskas personas, kas reģistrētas ne vairāk kā 3 gadus pirms pieteikuma iesniegšanas konkursā. Maksimālais atbalsta apmērs vienai uzņēmējdarbības idejai ir 2000 EUR, nepieciešams arī paša projekta īstenotāja līdzfinansējums.
Uz datiem balstītas finanšu prognozes un plānošana
Alūksnes Uzņēmējdarbības atbalsta centrs, Brūža iela 7, Alūksne
13:00 - 14:00
Kustība "Valsts#196" organizē bezmaksas semināru uzņēmumu vadītājiem, personāldaļas, departamenta un komandas vadītājiem par vienu no aktuālākajām tēmām – datiem un datu analītiku. Seminārā runāsim par to, kā nonākt līdz datos balstītiem lēmumiem, kā veidot uzņēmuma analītiskos procesus un kādus instrumentus izmantot datu apkopošanai, jo - kā zināms, mūsdienu dinamiskajā biznesa vidē nav daudz resursu, lai eksperimentētu ar pieņēmumos balstītiem lēmumiem
Lai piedalītos pasākumā, iepriekš jāreģistrējas!